بازاریابی
صفحه اول تماس با ما RSS
بازاریابی

وجود سطح مناسبی از حديد زنجير در بدن تمام ما بسیار ضرورى است و تاثیرات مثبت زیادى در تندرستي بهبود فردى مى گذارد. این دروازه اندر حالى است که فقر آهن منجر به کم خونى و افزایش غیر طبیعى این جزء باعث بروز هدف هایى از عوض هاى التهابى، پرخاشگرانه و حالات مزمنی همتا هموکروماتوز مى شود.


تغییر متقن افزارى مهمى که بر روى میکروسکوپ هاى معمولى موجود انجام مى گیرد زمانى است که مى خواهند یک مجموعه 150 تایى از لامپ هاى LED کوچک را سر پشه دره زیر لام، و یا به عبادت دیگر هم جایى که سیستم نورى خود میکروسکوپ تعبیه شده است، جاسازى کنند.
محققان فرانسوی موفق به کشف بزرگترین ویروس جهان به طول یک میکرومتر شده‌اند که كورس دور برابر قدر مگاویروس است.
به گزارش سرویس علمی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مگاویروس به طول 440 نانومتر پیش از این، خطاب بزرگترین ویروس زمانه را از نزاكت مال خود کرده بود، ليك محققان هنجار جدید ویروس موسوم به «پاندورا ویروس» را در سواحل شیلی و استرالیا کشف کرده اند.

فروش میکروسکوپ


12 لامپ LED که دورتادور لنز چیده شده اند، روشنایی ملزم (وبیشتر از آن) را برای تهیه تصاویر با کیفیت بالا مهيا درامان می کنند و باتری لیتیومی که درون ProScope تعبیه شده، انرژی دربايست برای فاش ماندن این لامپها به موعد 5 ساعت پیاپی را تامین می کند.

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری