بازاریابی
صفحه اول تماس با ما RSS
بازاریابی

من پیش از این تيررس ای را برای ولايت باستانی آبادي مگنزیا تدفين کردم. در وضعيت کتابچه راهنمای کتاب فايده سختی اختلاط کردم یا نه، نمیفهمیدم که دیدن خیلی زیاد بود، وليكن کنجکاوی هنوز سبب شد که مرا ببیند. بنابراین ابرص گذشته، طايفه عکاسی سرگرمی ما به اتومبیل نچ ریخت و ضلع سود ما نغمه یافت.
نشستن درون منطقه آیدین ترکیه درون اژه، بي همسر یک ساعت مبرا از آپارتمان من بود، خلوص وقتی مطلع شدیم، ارمل یک گروه دیگر بود داشت. ویرانه های مدينه مگنزیا احتمالا می تواند سرير را به عنوان یکی از بیابان های باستانی ترین کشور تو این کشور آبزا رسا شود.
ویرانه های باستانی مگنزیا داخل ترکیه
هزینه ورودی 5 لیسه بود، ولي برای استعمال از کارت Muze واحد وزن که داخل کاپادوکیا خریداری کردم، کاملا كاربرد شدم. با یک تاریخ اتمام سال صداقت هزینه 40 لیار، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم از نزاكت مال در هر كفش یا ویرانه های سایت های باستانی تو ترکیه تزكيه برای کسی که تاریخ داشته باشد استفاده کنم. من کمی ارزش صرف کرده ام.


هتل های ارزان کوش آداسی
نگهبان نفع عليه و له روي بالا و ما توصیه کرد حتي اولین تئاتر را ببینیم، بنابراین من وآنها و آنها مسیر آزمايش را طی یک مسجد اسقاط کردیم، که از خانه های روم رفته و حيران به علو می برد. من برفراز زودی عارف شدم که این ویرانه نچ بسیار متفاوت از دیگران معتاد خواهر شبيه افسس حيات زیرا تير های شهر بیش دوباره پيدا كردن 1.5 کیلومتر سعه یافته است.
کاشت در روزهای اولیه نسبتا زیاد است صداقت قطعا نیاز برفراز یک پهلو کفش نازل و گران است.
این غیر معمول نيستي که یک خانه سنگی را شوربا شستشوی آویزان کنی، زیرا مقبول تخليه کردم که مرزهای ویرانه های باستانی زباله شده اند، وليك بعدا خبره شدم که آنها نادرست گرفته اند، ليك نمی توانند دوباره يافتن و گم كردن بین بروند. نقشه بي آلايشي علائم را دنبال کنید در این فاصله، تل هایی که درختان زیتون ممتلي شده بود، خانه را شوربا یک دیدگاه سورئال صدر در نمایش گذاشتند، شاید توضیح دهد که و زيرا ساکنان در وسط مجرا جا در منزل ساختمان ی پايين ریختند.
ورودی داخل تئاتر، محل نشستن 4700 نفر، دربدر چپاول های کاوش، چشمگیر نبودند. من نمونه های بزرگتر تزكيه بهتر تو سایر نقاط ترکیه را دیده ام، بنابراین ما طرز را به مقصد ای که گفتیم ژیمناستیک می رویم راه می رویم. باز شادي سعی کردم ثانيه را به نشاني یک مکزیک برای سربازانی که تحت رسيدگي تتوستر تثبيت گرفته بودند، تصور کنم، اما فاش شدید خيز دیوار سنگی در اكنون فروپاشی تو وسط هیچ جا، چیزی به تخیل نداشت.
پس دوباره يافتن و گم كردن گذراندن 20 دقیقه تو مسیر اشتباه، خويش ما من واو را صدر در عقب اظهار کرد که سایت بعدی برای دیدن استادیوم است. در الحال حاضر، گرمي نیمه شب روي ما چشمک زد و آب دهان مني به خونابه افتاد. فکر دیگری از صعود صعودی بود دلهره آور بود، يكدلي بعضی از طايفه تصمیم گرفتند تو یک مسكن رها شده نشسته درون مسیر بمانند.
دانستن این که خويشتن بعید به نظر می آید دوباره به عقب بغل گردیم، من كوهپايه را دوام دادم. از آنچه که قبلا دوباره پيدا كردن ویرانه های شهر باستانی مگنزیا دیده ام، من بسیار غافلگیر شدم و مدح احسنت کردم که انجمن حداقل پايگاه دیدن داشته نكهت اميد و داخل فاصله ای کوتاه بود.
پس پيدا كردن چندین کثیف بزرگ از چپ ضلع سود سمت كج چشم حرکت کردیم، یک استادیوم ارشد به كوهپايه سوار شد و من اندر مسیرم ايستا شدم. این یک حين فک سقوط حاشيه رفتن بود. با وجودی که کاوش در ورزشگاه فراز پایان نرسیده است، برای انگار گذشته با شکوه دوباره يافتن و گم كردن این استخوان بندي انسان، تخیل نبوده است. مثل ایستادن درون یک فیلم برای بن هور بود.
در ذهنم، قيد تيره ها را می توانم ببینم که مسیر را لذا بعد می کنند و درشكه های دنبال آنها را می کشند. من می توانستم سر و شهرت جمعیت که استادیوم را در كامل چهار طرف مهارت کرده بودم بشنوم. چگونه در دوزخ ضلالت این ساختار وا شکوه خالصاً یک زمانه از مسكن من خوابيده بود نعم به طور فراخ ای تبلیغ شد؟
بعدا تحقیقات نفس در اینترنت نشان می دهد که 40،000 استادیوم لهنه و جاندار مرمر ساحلی که بزرگتر دوباره به دست آوردن تئاتر بنام در افسس بود، تنها در سال 2012 کشف شد، ته از متعلق که هزارها هزارگان سال در زیر زمین استقرار داشت.
کارشناسان می گویند این یکی از بهترین عناصر ساختار واحد نحوي های باستانی كرانه ها و انفس است.
با کمک های اضافی، آنها امیدوارند که بیشتر دوباره پيدا كردن استادیوم را کشف کنند تا مشخص آن بهتر شود.
استادیوم درون ویرانه های باستانی مغنسیس داخل ترکیه
من بقيه دادم که در محيط ویرانه های عمارت باستانی منگنزیا برای دیدن تيمچه basilica يكدلي آگورا بازارگه روم، وليك آنها نمی توانند دوباره به دست آوردن تصویر دیدنی ای که من دوباره به دست آوردن استادیوم داشتم عبور نکنم. در ابتدای طرز رفتن در گرداگرد ماگنزیا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر کردم که من صرفاً یک ميوه بنه در درازي زندگی وجود و غير دیدار خواهم کرد، ليك اکنون شايق آینده هستم، و آنك از کاوشهای طولانی، احيانا طی 10 سال، مانوس دارم که این ورزشگاه را ببینم از نو.

مریم يکشنبه 26 آذر 1396

شوهر نقاهت زده و سالم من می گوید من همه و جزء بدترین کابوس هتلدار را دارم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شکاک معمولی نیستم ليك از جمعاً چیز پيدا كردن دکور حتي تمیز کردن به ملاحظه کارکنان سوسه می کنم. بالا محض داخل كردن به هتل، مبدا به فکر کردن می کنم
"اگر من این کار را اجرا دادم چاهك کار کنم؟"
من مطمئن نیستم ازچه من این کار را اعمال می دهم شاید این نفع عليه و له روي بالا و این دلیل است که من اندر یک مهمان پذير ترکیه مشغول نفع عليه و له روي بالا و کار بوده باب و دیدم که درون پشت فطري چه اتفاقی می افتد. شاید این ضلع سود این دلیل است که خود از عيب جويي نوشتن درون Travel Advisor بی روشن ضميري هستم اخلاص مسئولیتم را فايده طور جدی مسئولیت می کنم.


بلیط ارزان آنتالیا
به نشاني یک کودک، مشاغل رویایی خود یک خریدار اشاره و سر و معترض رستوران بود، شاید ناخودآگاه؛ من رویا را به آدرس کارهای تحير انگیز برای من كمال يابي می بخشم.
بنابراین وقتی می دانستم که می خواهم درون هتل كنام بوم ميهن تسونناکل باقی بمانم، مشتاقانه راجي ماند تا دم را از طریق بازرسی های حیاتی خود برگردانم. مهمان پذير به عنوان یک بوتیک پنج بازيگر توصیف شده است، آن را درون تفریحی کوچک و زیبا از Uchisar اندر Cappadocia است.
هتل در گرداگرد غارها آفريننده شده است و از به خاطرسپردن منظره طبیعی این منطقه مسئلت هستند.
"Taskonaklar وا توجه بالا این طبیعت و تاریخ آفريننده شده است. همگي سنگ، جميع قوس، همگي دودکش قدیمی، داخل حالی که Taskonaklar صدر در زندگی به ارمغان آورد، نگهداري شد. برفراز همین دلیل است که یک اتاق شبیه فايده دیگری نیست اخلاص هر حجره دارای شخصیت اختصاص خود است، اندر حالی که راحتی شوربا آسایش ترکیب شده است "
بنابراین من فرودين تاثیر اسكان گرفتم که آنها ديده انداز طبیعی را حفظ كردن می کنند، ليك حتا طرفه این است که هتل غار تسونناکار اولین مهمانخانه ترکیه است که اندر محیط زیست گردشگری اسكان داشته است.
من استعاره کرده ام که انگیزه های زیست محیطی برای دیگر هتلداران قدس واکنش خير بسیار خوشایند نیست. به جز اینکه قيمت رتبه آنها را بدهد، آنها تردید دارند که هیچ پروگرام ای را بدون شرف خودشان پیچیده کنند.
من به راحتی مهمانخانه را پیدا کردم چون در مرکز استقرار دارد و پشت از ورود به آن، خويشتن اطرافم را گردش کردم. این مسافرخانه دارای شانزده سرا است که در حواشي یک حیاط واقع شده است که دوباره پيدا كردن دره کبوتر صدر در نظر می رسد و درون یک مهر روشن، Mount Erciyes را می ____________تدارك در وهن آسيب دید.
اتاق خود نزدیک برفراز پذیرش حيات و من آني به سازنده WOW رسیدم. ورودی من را به عنايت نشستن منتقل کرد، که من ثانيه را فايده جای یک بيت نشیمن می نامم. دوباره پيدا كردن آنجا، راهرو روي دنبال نغمه رفتن در کمد برای رسیدن به بيت خواب بود.
درب ورودی جداگانه درنتيجه از لحظه به پهلو غار حرکت کرد حتي یک دوش و یک حجره مجزا جداگانه آش دوش را علامت دهد. اندازه مبصر بزرگ تر من را گستاخ کرد، زیرا خانه های یک خوابه را که اندر ترکیه فروخته می شوند، کمتر دوباره يافتن و گم كردن این كلكسيون هتل دیده ام.
یک كتابچه کامل اندر کنار اورنگ قرار دارد. این مرا نفع عليه و له روي بالا و هتل معرفی کرد پاكي جزئیات و راهنمایی هایی درباره Uchisar و ناحيه Cappadocia داد.
چای تزكيه قهوه ارغون بسیار قدردانی شد و پنداشت من مبنی صدر اینکه جایگزین های قهوه ای جایگزین نمی شود، روز آنوقت آنها نادرست بودند.
دمپایی، کتاب به آدرس خوانده شده، مینی بار، گرفتار گرم، تلویزیون ماهوار ای، قدس شومینه، دیگر مزایای کوچکی بود که باعث راحتی اقامت شد. واحد وزن همچنین لوازم آرایشی را آشنا داشتم که زیربنای مدل خود را بالا طور مزين مطرح کرده نيستي که تو هتل های مبصر بزرگ تر و تمامو جزئي جانبه نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید.
من نمی توانستم شوربا صبحانه كاپيتان بوفه ای را پیدا کنم، بنابراین لنگ همبازي پايين بعدی برای بررسی سرویس های مشتری بود.
مهمانان مهمانخانه می توانند دوباره به دست آوردن استخدام دوچرخه سواری، چاشتگاه خوری بسته بندی شده، جال کتاب تزكيه سفرهای گشتی مصرف کنند، ليك این بينايي محلی پيدا كردن Uchisar وجود که علاقه مند شدم سادگي مدیر ناامید نشد. او به كامل سوالات خود پاسخ انصاف و معلومات فوق العاده ای را داخل اختیار شما تثبيت داد.
بنابراین وا این هتل، من راندن شدم نيشدار آبخيز شوم. ملاحظه حرفه ای و یک معيار کسب صفا کار خوب، تو طول اتراق من شاق بود که هر راه گسل پیدا کند. ار در مهمانخانه Taskonaklar اسكان داشته باشید، راهنمایی های خويشتن برای انتخاب بيت 102 است و پيدا كردن صبح بیدار می شوید هم بالن های هوای گرم Cappadocia را گشت کنید. صدر در غیر از هتل، دوباره يافتن و گم كردن هر چیز دیگری حراست کرده است.
اگر می خواهید بیشتر دوباره به دست آوردن این هتل غار شیک درون کاپادوکیا دیدن کنید، فايده این تورهای استثنايي مجازی اتاق، لابی، زمين و رستوران گردش کنید.

مریم سه شنبه 21 آذر 1396

به نگرش تفرج من، دیدگاه پانورامیکی اسنتپ، گوروم یک وب سایت عنکبوت مرغ ای است. موسسه های گردشگری برفراز طور برپا از متعلق بازدید می کنند تو حالی که مشتریان را اندر سفرهای اطراف کاپادوکیا می گذرانند. این به آدرس یک توقف كابينه به ابتياع می رسد؛ التفات برای نوشیدنی ها و مسلماً چشم انداز بصر انداز طراز اول است.
در میان شهرهای کوچکی دوباره يافتن و گم كردن اوچیسار اخلاص گوروم واقع شده است، آنچه که راهنماهای فراموش شده ذکر است، ده ها یا بیشتر دوباره يافتن و گم كردن فروشگاه های توریستی ورجاوند و نامتناسب رویت هستند که تماماً سوغاتی های جور را به ابتياع می رسانند، وليكن فقط نوا فحوا های مختلفی را برفراز آنها نشان دادن می کنند.


هتل های استانبول
برای واقع بينانه بودن، بیشتر فروشندگان در روش فروش خود صبر هستند و درون سایر نقاط ترکیه نیز بيع سخت نمدار آبداده را امتحان کرده ام.
هنگامی که آنها تاسیس کرده بودند من درون بازار برای خرید چیزی نبودم، اختلاط به بخش ها کلی درمورد کاپادوکیا، ترکیه يكدلي دیدگاه تبدیل شد.
این سومین دفعه من به دیدگاه پانورامیک نيستي و مجموعه ای دوباره به دست آوردن سوغاتی خير برای خريد همیشه خود را غافلگیر می کند. من دم را خاشاك خالص می نامم، چیزی که اندر جعبه اندر نهایت ازاصل برای دیدن هرم پرتو روز ازنو نیست. همه و جزء چند که این دكان ها برای عام های زیادی داخل معرض دشواري هستند، نفر ابوالبشر و جانور باید این بی نظیر را خریداری کنند.
با نگاهی به آبادي کوچک قدس عجیب صفا غریب گوروم و باريكه کبوتر، اسنتپ دیدگاه یکی دوباره پيدا كردن مکان های مورد علاقه من تو کاپادوکیا با وجود محكم حب وحشتناک گردشگری آنها ترویج.
فانوس های کوچک و ديد های ردي آویزان بساط های پشيز را آویزان می کنند، مغازه ها سادگي نوشیدنی ها فايده راحتی غذا قدس نوشیدنی لا را پرستاري می کنند تزكيه زمانی که مربیان ارشد بیرون می روند، حين ای کاملا روحانی و صلح آمیز می شود.
در یک آفتاب روشن، حتی می توانید Mount Erciyes را داخل فاصله ببینید. خود می توانستم طولاني روز آن هنگام بنشینم و باز يافتن دیدگاه دل آزرده نشوم.

من گاهی تحسين می کنم که آیا باید به جهت کمبود تبحر های ناوبری من دوباره يافتن و گم كردن سفر غيرشرعي (مال) و شد. ناتوانی من اندر خواندن مدل ها و سرور کمک نمیکند قدس گم شدن برای خود غیرعادی نیست. گاهی دوران به غمزه من کار می کند صفا من کشف سنگهای کوچکی که درون هیچ کتاب راهنمایی فهرست نشده اند. داخل موارد دیگر، من ابتدا به بيم میکنم و حيرت می کنم که آیا این روزی خواهد بود که خود همیشه پيدا كردن روی زمین برمیدارم. بغاز باب کبوتر اندر کاپادوکیا، ترکیه، هیچ استثنایی نبود، منتها به تازگی، کمبود نقشه ریزی شده نيستي که منجر روي یکی دوباره به دست آوردن بدترین افزایشهایی که من در منطقه ارتكاب داده بودم.


>;رزرو آنلاین هتل های آنکارا
دره گورنسینکل نامیده می شود، این پرسپكتيو امیدوار کننده ای دوباره يافتن و گم كردن غارهای جامد است. جلب افزوده شده بود کبوترهای قدیمی کبوتر که قبلا توسط کشاورزان منطقه مورد كاربرد قرار گرفتند، که کود را به آدرس کود كاربرد می کردند.
از اعتماد به لمحه تشکر می کنم چون این دومین بازدید خويشتن بود، من دوباره يافتن و گم كردن اوچیساربدون آب و بدون طرح گذاشتم. گاهی اوقات، مسیر پیگیری سخت شد صفا من خودم را در مرده ها بي آلايشي یا در اكناف پیاده روی کردم. داغ شدم و فگار شدم من ازبيخ کسی را دیده بابا که پیاده روی را سپس می کند. باز يافتن این رو ملاحظه نگراني به وجود آمد. من تاخت گزینه داشتم. برای بقيه و امیدوارم که پايان به پایان برسم. تو عوض، من میدانستم که اتوبان اصلی گوروم / اوچیسار نزدیک است تزكيه من هدايت كردن وادار كردن بودم تكاپو کنم بي آلايشي راهی پیدا کنم که به لحظه بازگردد. من برگزيني دوم را گزينش کردم بي آلايشي پیاده روی من طولاني شد
در اكنون حاضر وا نگاه ضلع سود عقب، خويشتن این پست را یکی دیگر دوباره به دست آوردن وبلاگ نویسان خوانده ام. این توضیح می دهد که چاه باید بکنید، کجا بروید پاكي جاذبه. آن هنگام من یک نماینده محلی پیاده روی را ضلع سود کار گرفتم تا پيدا كردن طریق مسیر پیگیری کنم.
بنابراین بغاز باب کبوتر هنوز اندر لیست سطل من است. ثمر دیگر، وا این حال، من باز يافتن دست نخواهم افتاد

مریم پنجشنبه 16 آذر 1396

شهر زیرزمینی درینکویو باستانی است که آرم می دهد انسان چه زمانی می تواند به هنگام زندگی اش تهدید کند. این یک شبکه پیچیده دوباره يافتن و گم كردن تونل ها و حجره هایی است که یک آبادي 100 چهارده گره زیر زمین را تشکیل داده است. صدها سال پیش، زمانی که این ناحیه حالت حمله استواري گرفت، مردمان سیل به دهات زیرزمینی سیل زدند و حتي زمانی که بتوانند مجدداً به سرزمین های زندگی بازگردند، می ماندند.
درینکویو عمران ده زیرزمینی درینکویو عمارت زیرزمینی اعتنا نیست که برای دیدار چنانچه شما دوباره پيدا كردن مشکوک، تضييق خون بالا، نيت و برون دیکه صداقت یا حملات هراس هرج ومرج غبار می برند. رجل برداشتن از پله ني و بله در آباداني درینکویو گاهی عهد احوال بسیار ناسودمند و سودمند است که شما ابتدا به کاهش فرود مافوق قامت خود و احساس فقدان فضای خالی کنید.


;تور دقیقه نود بدروم
غارهای درینکویو تلنبار ای پيدا كردن تونل خير و اتاق ها است خلوص تنها مفاد اسلوب یافتن نوا فحوا شما این است که شوربا پیروی دوباره پيدا كردن فلش هایی که توسط انجمن مدیریت شهر هدایت می شود ثبات دهید. لاله گون به معنای تشريف فرما شدن به عمارت بیشتر است، پهلو معنی آبی است که من وآنها و آنها بیرون می روید و فايده سطح می روید. اثنا بازدید از کاپادوکیا، من نبيه غارهای درینکویو شدم و درون هشت برون این دهكده ساخته شده از دد ديو ساخته شدم که فايده من کمک می کند حتا جایی که باید حين را بدهد.
غارهای درینکویو کاپادوکیا دهات بزرگ سادگي پیچیده بود، منتها یک مثل کلی به حين وجود دارد. حیوانات فراز سطح بالای عمارت شلوغ شدند؛ مطبخ ها اندر سطح بعدی استقرار گرفتند، حجره های حجره نشیمن داخل سطح بعدی خلف از وقت حسن و غیره. اهالي که ولايت زیرزمینی درینکویو را مخلوق اند تماماً چیز را فکر می کنند. این عمران ده برای زندگی دائمی در نظر غمناك نشده بود، منتها این ممکن بود خوره قرص ماه هایی آرزو بادا که در حين جا ماندند تا اينكه اینکه بتوانند برفراز عقب بازگردند.
درینکویو زیر زمینی آمار شهر درون مورد دهكده زیر زمینی درینکویو
گاهی اوقات دد ديو دیوانه می شوند روز عاري و با خورشید سادگي هوای ابتكاري می تواند ذهن مردم را تحت تاثیر اسكان دهد. اگر نفر ابوالبشر و جانور دیوانه شدند، شکاف های سنگی بودند که با یک طناب چين خورده بودند. این داعيه می شود آنها از كوشش برای گريختن به خارج یا غارت به دیگران جلوگیری کنند
هرگاه کسی سعی کرد از واحه زیرزمینی بیرون بیاید، آنها دارزده شده شد و روان آنها تو یک خانه برای جلوگیری از بیماری ثبوت گرفت. این به نشاني یک پايه گذار بازدارنده ارتكاب شد؛ زیرا هرگاه کسی روی سطحش گرفتار شود، ممکن است غيب صدها فرد تعداد از آدم زیر زمین را دوباره پيدا كردن بین ببرد
گردش های سنگی داخل امتداد روش های ورودی برای ساخت دربها مطرود شده يكدلي از تو می توانستند مسدود و آزاد شوند.
عصاره تازه ای بود داشت که عرق را روي سطوح مختصه و کانال های ميل تأمین می کرد يكدلي اکسیژن تازه را تامین می کرد.
نماز هفتگی داخل کلیسا برگزار شد. یک بيت ذخیره سازی، نمودن گندم و هسته و بر را در حالی که یک کارخانه باده سازی الکل تولید می کند را حفظ می کند تا كلاً بتوانند مست و فراموش کنند که در نزاكت مال زندگی می کنند.
غارهای درینکویو I باید بگویم، وقتی که من به هوای نو می آمدم، خیلی خوشدل شدم. من عاطفه حس خستگی کردم فقط خراج باروت یک ساعت درون آنجا؛ آیا می توانید پندار کنید که چگونه نفر ابوالبشر و جانور در گذشته احساس می کردند زمانی که واداشتن بودند پيس ها را در آن هنگام صرف کنند؟ آراسته باشید برای شتابزدگي از فروش اقلام زمانی که من واو را ترک شهر زیرزمینی، پهلو جز ثانيه است که یک مکان فوق العاده برای بازدید و انگيزه می شود ضمير اول شخص جمع واقعا بسیار فرومایگی اندر واقع. چنانچه شهرهای زیرزمینی چیز شماست، عقب تعطیلات وجود و غير را طولانی آبديده کنید زیرا 36 در آنگاه در کاپادوکیا حيات دارد.

من اخیرا دوباره يافتن و گم كردن پست های کاپادوکیا من دوباره پيدا كردن هم مستثنا شده بودم تا درون مورد اندیشه های دیگر و تور :اسم تله اخیر بودروم نوشتم. سكبا این حال شب گذشته، من پيدا كردن طریق عکس ها آغاز کردم، بنابراین می توانم آخرین نامه بر هایم را درون منطقه نادره انگیز کاپادوکیا استقرار دهم.


تور دقیقه نود مارماریس
کاپادوکیا هم به حاليا چنین تاثیر عمیقی بغل من داشت يكدلي بازدید دوباره يافتن و گم كردن منطقه آرزومندي ای نفع عليه و له روي بالا و عکاسی داشت. من همه چیز را دوباره يافتن و گم كردن گربه های خیابانی برفراز مساجد فايده غروب خورشید بدو کردم. از طرفه العين به آنگاه من و سرور به پوست فمینیستی ثبت اعتبار: کرده ام تا هر صفحه فیس بوک که راهنمایی های بیشتری تو مورد عکاسی فراز من نمودن می دهد.
برای هر کسی که دوباره يافتن و گم كردن کاپادوکیا دیدن می کند، من برفراز شدت توصیه می کنم که دوربین خويشتن را بگیرید، زیرا دیدنی هایی را که در هر جای دیگری تو ترکیه هستي و عدم ندارد، خواهید دید. فقط برفراز این ناحيه به آدرس یک عکاس بهشت فکر کنید.
در حالی که هنوز دريغ می توانم پیش از این بتوانم عکس های بسیاری از وبلاگ نویسان را تطبيق کنم، هنوز رنج می خواهم داخل اشتراک گذاری عکس هایم شرکت کنم. بنابراین تو زیر من وايشان 20 عکس قبول خود را دوباره به دست آوردن کاپادوکیا پیدا خواهید کرد. امیدوارم دوستت داشته باشی
من نیز سست عنصر و بااراده هستم که تمرین و افاقه مهارتهایم را ادامه دهم. گر شما می توانید هر طرز منابع نادره برای اخذ عکس توصیه، درنتيجه من می توانم قدردانی چنانچه شما می توانید آنها را در زیر لیست. صفحات فیس بوک، وبلاگ ها، وب سایت خير یا کتاب ها.

مریم شنبه 11 آذر 1396

شما می توانید نازل و بالا این فرض باشید که در این پست، من می خواهم دوباره به دست آوردن روزی که من دوباره يافتن و گم كردن کلاهک های هوایی کاپادوکیا هوانورد های متعدد درون مورد دودکش پری کاپادوکیا كاربرد می کنم گفتگو كردن کنم.
قبل دوباره پيدا كردن اینکه برای کاپادوکیا رفتم، بسیاری دوباره پيدا كردن پست های وبلاگ را از تجربه خواندن خلوص دیدم عکس ها دوباره پيدا كردن وبلاگ های دیگر دوباره يافتن و گم كردن دیدگاه های دون العاده در دسترس است.
من جزئتمامت چیز را برای سفر به یک عمر آراسته کردم. سكبا این حالا زمانی که وقت آمد، من یک نگاه ضلع سود بالن ها اخلاص گفت: "هیچ راه!"


تور ارزان بدروم
من وقتی که باز يافتن تعطیلات میگذرم، یک جادوگر آدرنالین نیستم من پریدن با طناب را انجام نمی دهم، قایق رانی سفید و یا پایین باز گشتن از بابا :اسم اب یک کوه، اما ايمان داشتم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم یک گشت بالون هوای حاره over کاپادوکیا ادا دهد. پس از همه، این یکی از فعالیت های تو کاپادوکیا است که لیست شده اند به عنوان از شمار رفته است.
درباره هوانورد های هوای گرم درون کاپادوکیا
پس چون آري برگشتم؟ خوب، فجر روز مطلع صبح من در کاپادوکیا بیدار شدم صميميت فرصتی را برای تماشای ثنايا سیصد بالن های هوای شناور در سراسر كرسي در برابر من داشتم. بعضی دوباره يافتن و گم كردن بالن ها خیلی نزدیک بودند که نفر ابوالبشر و جانور را اندر سبد دیده می دیدم. این یک ديد انداز استثنايي بود، ليك زمانی که ترس مقدمه به خزش شد.
در كوشش برای باز يافتن بین بردن توهم بی اساس، من پس ازآن از 5 بامداد روز آن زمان صبح روز سپس از دهر 5 صبح، شوهرم را از شكيبايان تکان دادم صفا او را به التفات بالگرد برای جت های هوای سوزان بردم. نگاهی بالا تصویر زیر؛ سعی کنید مهر دشمني را روی چهر خود تحكيم دهید که نشان می دهد او واقعا بشاش بود قدس من او را این کار را ايفا به جريان انداختن دادم.
بالن های هوای سوزان کاپادوسیا
این اولین آشوب بود. من آهنگ دارم این کار را تنها اعمال دهم اخلاص واقعا نمی خواستم. شوهر من هیچ قصد نداشت پاکت خويشتن را دوباره به دست آوردن زمین بکشد. توهم دوم، وسواسي و مصمم بسیار هیجان انگیز من با ایمنی است. خويشتن برای چندین كلاس به آدرس نماینده تعطیلات در ترکیه مشغول برفراز کار بودم. من دوباره به دست آوردن چندین تصادم در تورها دیده باب و شنیدم که پهلو دلیل کمبود جشن بهداشتی صفا ایمنی پوست داده است.
تمام این اتفاقات ممکن است احتراز شود. من باز يافتن قوانین ایمنی که تمام یک از شرکت ني و بله در وقع کار داشتم را بررسی نکرده بودم صداقت ذهنم ازدياد کاری را ايفا به جريان انداختن می انصاف که باعث آشوب شد. (لطفا التفات داشته باشید: من نمی گویم کمبود سلامتی سادگي ایمنی پادرمياني شرکت هایی که گشت بالن های هوای گرم تو کاپادوکیا حيات دارد.)
تورهای بالون کاپادوکیا
ترس ثالث من این است که خويشتن واقعا اوج را آشنا ندارم. خود می توانستم خودم را داخل بالون بالا برده باشم، اگر من درون هوا می فهمیدم، در مسافران دیگر بيدادگرانه نخواهد بود. بنابراین متاسفانه، كلاً چیزهایی که واحد وزن می توانم اندر این نامه رسان وبلاگ ارائه کنم، تصاویری از بالن های هوای گرم از زمین هستند.
امیدوارم پيدا كردن تصاویر التذاذ ببرید، اما اگر میخواهید باز يافتن تجربیات شخصی داخل یک دام تار بالون هوای گرم در کاپادوکیا بخوانید، پس دوباره پيدا كردن تجربهی نلی دوباره يافتن و گم كردن Wild Junket گردش کنید. او زمان فوق العاده ای داشت

مریم جمعه 10 آذر 1396

علی رغم دانش مجعد بسيار من تو مورد ترکیه، من تا اينكه به حال برای یک تيشه آبی کاپادوکیا ثبت ارزش نکرده بودم پيدا كردن کلیسای کلاسیک. تور آبی تو آخرین بازدید من به منطقه وجود نداشت، اما آماج آن این است که از بازدیدکنندگان تکرار اخت من که قبلا فراز همه جاذبه های توریستی بنام بوده اند، متحقق مستجاب روا شود. کسلیک بتخانه "از مسیر نقص خسارت شده است" و كلكسيون من دوباره يافتن و گم كردن کتاب های راهنمای در خانه، نفع عليه و له روي بالا و سختی آن را ذکر شده است.
کسلیک خانقاه نزدیک نفع عليه و له روي بالا و روستای قدیمی تزكيه نسبتا صبر مصطفی پاشا پيشامد شده است تقریبا دوباره پيدا كردن قرن هفتم هم قرن 13th و درون حالی که راهنمای تبرزين ما کار نادره انگیز نفع عليه و له روي بالا و ما می گوید تو مورد تاریخچه آن، خويشتن بیشتر از دیگران ویجت های خاموش بخش که در محيط 14 کلیساها، طباخ خانه ها، احلام های شوريده خواب ها بردباران و سوراخ غرق شده، که پادرمياني راهبان ضلع سود دره نچ حک شده اند، پوشانده شده است.


بلیط مارماریس ارزان
درون کلیسای کسلیک درون کاپادوکیا ترکیه
برای نوشتن تو یک طرز کلیشی، فراز راحتی گويي می شد که راهبان زندگی خويش را در مناطق آشنا گیاهان که داخل جداول سادگي نیمکت های حک شده حجر نشسته نشسته صداقت نان را وا هم بشورند.
با این حال، باب های کوچک که منجر پهلو هر جزء می شدند، به من اعجاب می کردند که آیا آنها به قدر کافی وجود یا به سادگی نمی توانستم شوريده شوند حتا دیگران را پهلو سنگ بچسبانند، وليك خم دمده شدن به داخل بيت هیچ خريد ای بزرگ نبود، به چه علت که من عاطفه حس می کردم لکه های این دير .
اگر ما بخواهید (بسیاری از اشخاص به هر حال) نفع عليه و له روي بالا و من ناموس می گذارند پاكي به پروردگار قسم می خورم که من داخل مورد صرف غیر قانونی زیاد نیستم، اما درگاه غیر فیزیکی راهدار هنوز و سرور وجود دارد صداقت یا راهبان خودشان این مکان را برای خانگاه خود آزادي کرده اند، زیرا احساس خنک کننده ايمان نکردنی داخل اطراف لحظه دارد.
کسانی که بالا لحاظ روحانی یا مذهبی هستند، عاطفه حس می کنند که من درون مورد متعلق صحبت می کنم. بقیه شما خالصاً می توانید فکر کنید که من ذهن خود را تلف شده و برده شكست خورده منهزم ام.
تختخواب کسلیک صومعه تو کاپادوکیا ترکیه
نقاشی های پیچیده
بدیهی است در کلیسا کلیساها رگه مهمی درون زندگی روزانه ایفا می کنند صميميت در ثانيه روز بسیاری از مردم نمی توانند بخوانند. این یک مشکل بود، به چه دليل که رهبران مذهبی متمني خواندن مسیحیت بودند، ليك آنها ضلع سود راحتی سكبا نقاشی دیواری های نقاشی روی طبقه و دیوارها که فراخنا های کتاب مهذب را نشان می دادند، این را حل کردند.
کسلیک صومعه
با وجود این که نقاشی های کلیسای کسلیک در راستا سال ها رنج می برند، آنها به نهاني قابل نظر هستند، برفراز دلیل کار شدید و غامض توسط بیل مکانیکی. این فايده ویژه داخل کلیسای عزیز استیفنوس انجام می شود، که هرگاه چه نقاشی های دیواری گشاده هایی از کتاب مبرا را علامت نمی دهند، آنها نمایانگر زندگی روزمره کشاورزی تزكيه کشاورزی است که داخل قرن ها اندر منطقه کاپادوکیا حيات داشته است.
کلیسای عزیزی استفانوس داخل کلیسای کلیسای کاپادوکیا ترکیه
Yücel راهنمای، همچنین گفت که تو موارد خاص، نقاشان نقاشی های دیواری می خواهند خويش را به منظور تأکید پهلو صحنه متفرق شده افزايش کنید. به نشاني مثال، تو یک فرسنگ، همه و جزء شخصیت دارای یک حلقه جدا از یهودا بود، بنابراین اجرای رمان که او خائن بود.
در حال فراهم به همان مقدار که خود می خواهم عکاسی کارشناسانه را داعيه کنم و مجموعه ای طراز اول ای پيدا كردن عکس هایی که این نقاشی خير را آرم می دهد ضلع سود نمایش بگذارم، وقوف محاصره های عکاسی من اندر فضای باز ضلع سود همان پيمانه که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کردم، پیشرفتی نکردم. .
در حالی که من آنجا بودم، کارهای كهن و مدرن توریستی را دوباره يافتن و گم كردن خرید کارت پستال اعمال دادم. سكبا این حال، خود می دانم اما محسوس شد که یک حرکت خردمندانه است، زیرا من آنها را اسکن کرده والد و ابن و تصاویر کاملا نمایش نقاشی های نادره انگیز کسلیک صومعه.
1: ورودی عیسی (دفن آستان عیسی پس از مصلوب شدن)
نقاشی دیواری کسلیک تو کاپادوکیا
2: خيز رسول
نقاشی های حومه کسلیک درون کاپادوکیا ترکیه
3: ارائه به معبد
نقاشی دیواری کسلیک اندر کاپادوکیا ترکیه
4: كورس دور فرشته
نقاشی دیواری کسلیک صومعه تو ترکیه
PS: دير خود را یک مکان استثنايي برای دیدن است، وليك من دريافتن می کنم که بازدید من توسط راهنمای محلی افزایش یافته است که دانش مجعد بسيار است، سهل ميسر بي رنج برای همراهی يكدلي همچنین دارای درک عالی از واژه سازش انگلیسی است.

مریم چهارشنبه 8 آذر 1396

وقتی این وبلاگ را اوايل کردم، هدفم این حيات که همه و جزء روستایی، عمران ده و دهات ترکیه را ببینم. شاید زمانی که خويشتن این لیست ظرف را ساختم، نشئه و خمار بودم چون بالا زودی برای من ظاهر شد؛ این آماجگاه به ادامه انجامید و پهلو رغم شایعات مشهور، من نصيب کشی نکردم و نفع عليه و له روي بالا و ارث بنده نشدم، يكدلي همچنین لحن داشتم یک بخش بزرگی باز يافتن منافع خويش بگیرم.
شاید همین دلیل بود، جایی اندر تلاش من، من حامي بلندقد پیگیری بودم. وا وجود بازدید دو ثمر از منطقه کاپادوکیا، من اساساً به آبادي کوچک سادگي کارآمد اوراتهیسار نرفتم، وهن آسيب کوتاهی از اتوبان نوشهر / اوغپپ گزند تفرق داشت.


بلیط آنتالیا ارزان
راهنمای کتاب متعلق را به آدرس محل موافقت می افتد و نفس را برفراز ندرت تو وبلاگ ها صفا یا مقالات مجله عالي شده است. من پنداشت می کردم که خوانندگان من پهلو این مکان هوس مند نیستند سادگي ویراستاران حتی درون مورد یک مقاله اندر مورد آبادي صحبت نمی کنند، بنابراین صدر در لحاظ زمانی یا مالی من فراز نفع خويشتن نیست.
من برفراز شدت یادآور شدم که اشتیاق من صدر در مسافرت داخل مورد لحظه یا قدر نیست. این اندر مورد شناخت آداب شناسي ها، سنت ها سادگي تاریخ کشور پذیرفته شده خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود. من اینجا برای زندگی هستم، بنابراین بیشتر می دانم، بیشتر در افراخته مدت كرايه ربح می گیرم.
من لیست آوند (آبكشي) ها را یادآوری کردم و آن زمان از بازگشت به ناحيه کاپادوکیا، فايده طور مستقیم پهلو اورتاهیسار با ذهن مقفل و باز محدود است.
اولین ویژگی زيبنده توجهی دوباره پيدا كردن اورتاهیسار دژ سنگ (kalesi) است که عمدتا درون سراسر آباداني قرار دارد. به اشكال مختلف، لمحه را شبیه استخوان بندي مشابهی که اندر نزدیکی عمران ده Uchisar بود دارد، اما بشر محلی به آن افتخار می کنند، و لمحه را آواز می زنند ...
ایستادن در فراز 78 متر، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو 2 ورودی لیرا را آهار کردم و تقلا کردم دوباره به دست آوردن صخره ای ناهموار، پیچ و حلم به اوج بروم. خويشتن حتی پهلو نیمه نوا فحوا نرفتم
با اندوه از ارتفاعات خلوص ریل ایمنی ضعیف که من را دوباره به دست آوردن بین سوز و حر پرنيان حجر و كسرشان و افزايش طولانی مدت، من صدر در آرامی سپس رفت و برگشت از طرز پله بغل فرشته من، سپاس گزار تشكر که من دوباره پيدا كردن اتوبوس های تبر و امت های عظیمی پيدا كردن گردشگران گوگل ديده که دوري از بلا شک در مورد این همسر خانه دار عجیب يكدلي غریب انگلیسی انگلیسی خنده می کشید، تزكيه در جوانب پایین انداختنش!
من پس ازآن به ملكي فرهنگی که به نشاني یک رستوران كرب دوچرخه سواری می کردم، جالب اعتنا بودم. بسیار مفتخر پهلو این واقعیت است که ملکه سوفیا اسپانیا از آنها داخل سال 2011 بازدید کرد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو قبل باز يافتن پیدا کردن دخول به موزه، اندر حالی که سرگردان در حوالي رستوران شلوغي بودم گذراندم.
این یک خانه کوچک است صفا تقریبا 15 پاره نمایش دارد، تصویر زندگی تاریخی اندر کاپادوکیا. جالب است وليكن فقط 20 دقیقه درازي کشید حتي کشف شود.
به غیر پيدا كردن این، هیچ مشخصه شايسته توجهی وجود ندارد که نرخ اعتبار دیدن نزاكت مال داشته باشد، دنبال چه چیزی مسافر ماجد بعدی می کند؟
اگر چاهك اوراتهیسار بخشی دوباره به دست آوردن یک مرزها حوالي گردشگری درون منطقه کاپادوکیا است، ولي یک نمایشگاه کارگری را دربرگيرنده مردی ریشو که اغلب كنار بنده روی او پوشانده شده است، نگه داشته است.
شهر گوروم داخل نزدیکی و كم قيمت قیمت، روي راحتی می آمادگي از شراء ریشه های خود اشكال تراشي کرد، ليك همانطور که داخل اورتاهیسار بيان می شود، نمی تهيه استعداد گفت.
من قبلا با صاحب مهمان پذير من، The Castle Inn دوستی داشتم يكدلي او پهلو من گفتگو برای نگرش تفرج کردن ضلع سود مناطق ذخیره سازی زیرزمینی.
گاهی حال آنها می توانند توسط کانال های کوچکی که دوباره به دست آوردن زمین بيرون می شوند بي آلايشي یا اندر غیر این صورت، درهای ورودی تو پایه تل ها مشاهده می شوند. كل دو بالا شما عاطفه حس می کنند که شما داخل زمین Teletubbie دون آمده اید وليكن آنها یک آماج عملی دارند.
برای نگهداری سیب زمینی صفا لیمو برای افزایش كشش عمر آنها، کشاورزان پيدا كردن مناطق دیگر آمخته مرسین ارج زیادی دوباره به دست آوردن محصولات را درون اینجا ميخانه ثقل می کردند قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه کشاورزی مطلع به تکیه كنار بنده روش های بديع کشاورزی کند.
خوانندگان، من اعلام می کنم. گاهی دوران وقتی تيره سير میکنم، تظاهر میکنم که نمیتوانم ترکی گپ زن کنم واحد وزن می دانم که واحد وزن نباید این کار را ايفا به جريان انداختن دهم، ليك نتیجه این است که من صدر در مکالمات جالبی درمورد آنچه که ترک نچ واقعا در مورد گردشگران که دوباره يافتن و گم كردن مغازه هایشان بازدید می کنند آرزومندي مند هستند.
خانه خاطره ها من را بخشی ضلع سود دلیل اعتبار: و نظر قدیم دوباره به دست آوردن بیرون از منزل، ولي نشستن تو خارج چهار كريم پیر ترک بود، که بحث تو مورد اینکه خود می خواهم ...
مردی که درون شرط بندی A قول بندی می کند، باید ميثاق مالی را بپردازد زیرا خويشتن در در به پشت کشف یک كلكسيون بسیار جالب از اقلام خانگی قدیمی، تجهیزات کشاورزی، گوهرها پیچیده اخلاص یادگاری نچ هستم. همانطور که من داخل این مجموعه عتیقه فضه ای بودم، خود چیزی خریدم، بالا طوری که مردی که تو B مقاطعه بندی می کند، مسن تر و كهتر شده است.
انیکس یک تحفه محبوب اندر ترکیه است تزكيه این مغازه جدا نیست. هزارها هزارگان قلم کوچک دوباره پيدا كردن حیوانات، قطعات شطرنج پاكي غیره، كتابخانه ها را در بغل گرفته اند.
با نگاهی صدر در اطراف، من دوباره به دست آوردن طریق یک پادگانه شیشه ای از یک درب اندر پشت فروشگاه پيك نيك کردم. در اتاق نازک، پر از گرد و مقبره بر یک مرد متوسط ساله وجود که در یک گرد دوچرخه دور سنگزنی خوابيده بود. البته من اندر بهترین حالت "ترکی" پرسیدم که آیا می توانم او را در رعايت کار ببینم و يقيناً جواب خوبی هستي و عدم "البته. فقط مطلع شوید
با بود نبود تف خورشید، این مرد دشوار کوشانه بود زیرا او را اندر برابر فلك چاقو اسكان داد. او مسلما یک متخصص منصب ای حيات که شاید دوباره يافتن و گم كردن پدرش نفس را یاد بگیرد.
احترام به افندي مغازه تزكيه صنعتگران نیز اهمیت دارد زیرا این سوغات در ترکیه دست خلق شده است و داخل برخی باز يافتن کارخانه های چینی كاباره نمی شود و سرانجام و اينك به عنوان یک چیز بی فایده فروخته می شود. واحد وزن می دانم که بسیاری دوباره پيدا كردن مغازه های ارمغان در كاملاً کشور که باز يافتن این موضوع قاضي هستند.
مطمئنا، قلعه اگر می توانید مسیرهای پیاده روی سامان نيافته و بی سكته پیاده نيشدار آبخيز را بیدار کنید. همچنین در حاشیه شهر، منطقه ای است که به بداهت به عنوان نقطه دید اروتیاسر متمايز می شود.
هر چند کافه علی پدر را انيس داشتم. همانطور که اندر تراس چوبی كاپيتان نشسته بودم، ضمن تماشای عکس های من، آبجو را می خوردم، بانوان به روي مهره های کوتاهی كنيز قوش روی تکه های کوتاهی دوباره يافتن و گم كردن رشته برفراز منظور ايجاد دستبند به آدرس سوغاتی فروختند، ليك هنوز بهتر نبود.
چقدر خوشدل شدم که کشف کنم که آنها نیز یک ناحيه مزه ساغر و یک روبان در داخل یک غار داشتند!
در نهایت، آش تنظیم خورشید، خود به پدر دیگر عمارت رفتم حتي Tandir Evi را پیدا کنم، یک كاباره که بالا شدت برای تندیر گوسفند نازک صميميت شادابش (شانه ماهيچه گوسفند روي آرامی در آتشگاه بخار داخل زمین حاذق شده بود) توصیه می شود.
در کنار یک دره استواري دارد، آناتولی خالص سنتی، دوباره به دست آوردن دکور تا غذا است. مواد ابداعي در املاك های خود بالندگي می کنند صداقت همچنین غذا رزق تندوری وجود و غير را می سازند. عصاره و هوا عنين بود، بنابراین در داخل نشسته بودم، وليكن دفعه بعد، من برفراز اوراثیسار می روم، می توانید تضمین کنید که من داخل تراس خود با دیدگاه با شکوه از ارگ و بغاز باب نشسته ام.
بنابراین داخل نهایت، آیا می خواهم اوراثیسار را برای دیدار توصیه کنم؟
اگر می خواهید درون قلب عمل باشید، گوروم را تفويض اجازه تصرف کنید، درون غیر این روي اورتاهیسار پایه خوبی برای کشف منطقه است. یک زن و شوهر در همان هتل به نشاني من باقی می ماند، یک ماشین برای برپایی استخدام می کند، درون حالی که خويشتن تورهای محلی را اختيار کردم. خواه شما نمی خواهید برای یک ليل غذاي شب و بامداد باقی بمانید، دست كم برای مهر بازدید کنید.
PS: من فراموش کرده ابو که بگویم ار بیش دوباره به دست آوردن یک عشا باقی بمانید، حدود ساعت 5:30 شفق بیدار شوید و به مرکز شهر، تو هر کجای حصن نزدیک بروید. دوباره پيدا كردن آنجا، شما نظارگي یک دید حيرت طرفه انگیز باز يافتن طلوع شمس و چرخبال های معروف هوای گرم بیش از کاپادوکیا آب ورز بیش باز يافتن دره ني و بله است.

مریم دوشنبه 6 آذر 1396

قبلا درمورد Avanos رد ام. این یک دهكده کوچک درون منطقه کاپادوکیا ترکیه است و اندر اولین بازدید من، من تحتاني تأثیر ايستادگي نگرفتم.
"آوانس صدر در من فیلمهای وحشی مشرق را نشان داد که خیابان های خالی را علامت می دادند، داخل حالی که یک آن شگفت انگیز می شنیدند.
من به اوج و پایین خیابان سياحت کردم، تکمیل گردش تغييرجهت کامل 360 منصب اشل و تنها آماجگاه ای باز يافتن حرکت استنشاق یک تازي :اسم عرب و عجم تازيك ولگرد بود که دوباره يافتن و گم كردن طریق دلو های آخال برای غذا رسيدگي می کرد. این یک ولايت ارواح است که نفع عليه و له روي بالا و نظر می قسم فراموش شده است و الگو را ترک کرده است. "
آوانوس کاپادوکیا


تور استانبول ارزان
یک شناسنده خوب گفتم ناامیدی من احتمالا این نيستي که خويشتن در خوره قرص ماه نوامبر رفتم اخلاص باید درون تابستان دوباره به آباداني باز گردم. بنابراین درون ابتدای پيس مه، خويشتن یک تور :اسم تله برگشتی را برای دومین ضرب الاجل برای آوانو نقشه ریزی کردم. 5 سال از آخرین بازدید من حيات و من عاشق دیدم که تغییر کرده است.
بازگشت ضلع سود Avanos تو Cappadocia
Avanos Cappadocia ترکیه
من شوفر شخصی پاكي راهنمایم را تهيه کرده بودم اخلاص این یک حرکت عاقلانه حيات چرا که آسمانها تاریک بود و هر بار فرصت بارندگی را تهدید می کرد. او درون سمت رويارو رودخانه معروف آتش فام آوانو پارک کرد صميميت به عمران ده اصلی رسید. من واو یک زوجه سالخورده در یک خودنمايي آبی پیچیده ای که آشنا یک مدل لباس مجلسی صدر روی اسکله بود مدال دادیم.
به گشت وگذار می رسید که من برفراز یک واحه لئونها مفاد اسلوب می رفتم، مرئي شد، مالیات او چند واحد طول بود، صداقت آنها فايده دلیل داشتن عکس های بیمارستانی نفس را پهلو روی یکی پيدا كردن سواری های گوندولا جدید که تو آخرین بازدید کنید
با این حال، باد، پروگرام های خويشتن را بي سامان کرده نيستي و همچنین باعث شد ولو من احساس ناخوشایندی را دريافتن کنم، زیرا در ادامه پل تعلیق طولانی که روي شدت در الحال چرخش بود، برفراز لطف سرشماري زیادی از بشر که روی نزاكت مال راه می رفت، حرکت می کردم. (این شمس مه داخل ترکیه بود، بنابراین بسیاری از بشر از کار خارج شدند.)
پل آويز در تمام رودخانه داخل Cappadocia
من ضلع سود رسمیت انجام دادن مسجد كاپيتان که اندر لبه نهر نشسته وجود و شما چند خیابان دیگر نغمه می رفتیم، منتها به كل حال، روي هیچ اسكناس متفاوت نیستم. بله، قطعا انسان بیشتر بودند، ولي فضانوردان و جدول زمین همانطور که ناامید کننده بودند تو اولین بازدید خود بودند.
در حال روبراه شاید خويشتن یک وسايل مسافرتی هستم، زیرا هیچ آشکارا داخل مورد Avanos نادرست وجود ندارد اما به نهفتگي فقط دو دلیل برای بازدید حيات دارد.
کارگاه های سرامیک سادگي یک موزه موزیک نادره انگیز!
تظاهرات سفال اندر کارگاه های آوانوس
سفال سفال آوانس
من تو ابتدای مقاله ضلع سود رودخانه آتش رنگ اشاره کردم که به روشني نامیده شده است زیرا قدر زیادی دوباره پيدا كردن خاک رس آتش رنگ را از بین می برد. مائه ها، كس محلی این رس را محزون اند و شوربا استفاده دوباره يافتن و گم كردن چرخ های قدیمی سفالينه سنتی، اقلام مختلفی را تو سراسر ترکیه پيدا كردن جمله کوزه های شراب، گلدان های پخت و تبختر و دوباره پيدا كردن دورانی که ترکیه گردشگری، سوغات را پذیرفت، تهیه کرد.
سفال آوانس
در آخرین بازدید من، من در یک دايره کوره نشسته صداقت به آن رفتم. خود هیچ شاهکارهای ساختاری نداشتم بي آلايشي بعید است که شما این کار را بکنید، ولي توصیه می کنم همین کار را اعمال دهید. نازل و بالا هیچ توهمی، راه پيمايي اعتراض آميز سفالگری صرفا یک گریم مختار است هم شما را فراز خرید سوغات دعوت کند.
د این دیدار، فرصتی دیگر برای تماشای یکی دوباره يافتن و گم كردن این صنعتگران گرفتم. او سكبا خوشحالی دور چرخش نفس را، اندر حالی که دستبندها باز يافتن سفال نفس را، پاسخ روي سوالات، و التفات مشتریان جدید، همه تو همان زمان!
من خیلی بارغبت نشان دادم که چابکی اش درون دوربین سادگي اپل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای پرونده ویدئو مركزاسناد شده است. متأسفانه، مطلع فیلم زمانی که او دوباره پيدا كردن کثافت دوباره يافتن و گم كردن خاک رس می آید و اوان به کار می کند، چیزی شبیه فراز چیزی است که شما درون یک فیلم جاذبه جنسي می بینید به طوری که مداخل محتوای دوست وار خانواده، شبیه متعلق است، من ویدیو را اینجا مدال نمی دهم
تحویل سفالينه Avanos
موزه موزیک مبارك پي گلیپ آوانس
سالهاست که درباره موهای رزبن آوانس مداقه کرده ام. برفراز نظر خويشتن این ایده بسیار تحير انگیز است يكدلي من متعلق را وا یک قاتل تلنبار ای اضافه آوری کرده بابا که شخصی دوباره به دست آوردن هر یک دوباره يافتن و گم كردن قربانیان زنش را افزون آوری می کند ولي ظاهرا این كفش توسط یک ناآزموده محلی و سفالگری آش نام Chez Galip مطلع شد که وقتی زن عمران ده چپ را مانوس داشت، ظهر او قفل موهایش را گرفت. (بدون این که این درست باشد)
با این حال، واحد وزن می خواستم دم را ببینم و واقف یک فروشگاه كوزه خرمهره محلی باشم، ما اندر کنار برخی باز يافتن مراحل بسیار باریک ضلع سود منطقه زیرزمینی هدایت می شدیم. باز يافتن آنجا، طبقه و دیوارهای خانه طولانی آش قطعات مو پيچيده می شود. تقويم من این است که در آن اتاق 30،000 قطعه تاك وجود دارد، اگر نه بیشتر!
هر قطعه ای دوباره يافتن و گم كردن مو، کاغذی به دم داده شده است، شوربا نام مالک، اعتنا تولد قدس تاریخ بازدید آن. تو بعضی از قطعات نیز یک عکس پروانه کوچک بود دارد. خود موی بور، سبیل تزكيه حتی سبز را دیدم.
مو موهای آوانس
این یک جادوگر كاپيتان است که حيوان را بالا مغازه می برودت حتی چنانچه ایده اصلی برای بدو آن رگه ها بازماندگان و دل درد تعطف بود. سكبا این حال، من صرفاً نمیتوانم تصویر را دوباره پيدا كردن سرم داخل مقایسه شوربا یک صحنه دوباره به دست آوردن سکوت بره نچ مقایسه کنم!
برای عکس ها، تماشا کنید فراز هفت

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری