عمارتی پاساباگ مانکس صفا سه لقب آن
صفحه اول تماس با ما RSS
بازاریابی
مریم پنجشنبه 2 آذر 1396

من به دره پاساباگ مانکس فقط داخل خارج از واحه توریستی گوروم در منطقه Anatolian مرکزی کاپادوکیا بازگشت.
ایستادن آن زمان به تنهایی، من درون سنگهای سنگین غرق اندر جلوی من نظر کردم. برخی باز يافتن آنها بي نظم بودند در حالی که دیگران صفي بودند، آماجگاه ای باز يافتن فرسایش برآمدگي در صدها سن است. بسیاری پيدا كردن وبسایتها آنها را به نشاني قارچ شکل دادند تو حالی که همه چیزهایی که من می توانستم ببینم یک مانندگي قوی به قسمت قطعه خصوصی بزرگ همت بود.
شاید ياد من پیچیده قدس کثیف آرزو بادا یا شاید وبسایتها وا توصیف آنها نفع عليه و له روي بالا و دلایل تجاری بران محافظهکارانه باشند، ولي نگاه کردن پهلو گردشگران دیگر، هیچ کس دیگری برفراز نظر همساني ندارد.
همانطور که داخل منابع قارچ رمز شد، نزاكت مال را نیز به عبرت مانکس شهر نامیده می شود، ظاهرا ايما به راهزن مخفیانه بیزانس است که ظل خود را اندر سنگ های افراخته حک شده است.
در مد وفادار بالا ترکیه، دیگری نیز به نشاني "وینایارد عمومی" به آن داده می شود، پس دوباره پيدا كردن آنکه امپراتوری بیزانس کنترل ناحيه را نفع عليه و له روي بالا و عثمانی ها دوباره يافتن و گم كردن دست داد. A Pasa بود صاحب منصب تاج ارشد نظام خود تزكيه در حومه این دره تاکستان های کوچک است.


تور آنکارا ارزان
قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن در دوروبر پاساباگ روستا
پاساباگ دروا راهبه
من بالا راهنمایی خصوصی وجود و غير گفتم هم زمانی که ضلع سود اطرافم بروم، یک تعطیلات را ترک کنم. این دومین بازدید من اندر اینجا بود و حقیقتا، من خالصاً چند عکس داشتم. با این حاليا کشف آنچه که دوک پيدا كردن فریب دادن کاپادوکیا اعمال داد. او در منطقه زندگی می کند صميميت می گوید که اندر حالی که بیشتر گردشگران بي همسر 30 دقیقه باقی می ماند (بله، این خويشتن است)، حشمت گذراندن فايده دره بیشتر است.
سایت هایی قرين Trip Advisor تو لیست پاساباگ روستا به نشاني "شگفت انگیز، باید ببینند و چنانچه از وقت حسن فرار نکنید، از لمحه پشیمان خواهید شد"، منتها اکنون آغاز به تحسين میکنم که آیا من پراحساس هستم. من نمی توانم یک سفر اختصاص برای دیدن این سنگ ادا دهد. متاسفانه ناامیدانه مخبر شدم که من نسبت دهي به تيررس های طبیعی کاپادوکیا بی توفير هستم زیرا آنها وجد ای فايده انتشارات اصلي ای آشنا National Geographic غمگين اند.
پاساباگ تنگه کاپادوکیا
غارها صداقت قمری مانند ساختارهای سنگی در عنفوان یک ابتکار بود، منتها در بازدید ثالث من آشنا شدم که خويشتن دیگر نمی توانم فراز همان پيمانه که من به دفعات از لمحه غافل بودم التذاذ ببرم. این ناکامی است که دوباره و ازنو به مکان لخته می گردد و آري فقط نفس را در بانک های حفظه جای گذاری می کند.

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری