آوانس : پاچپله موزیک سرامیک کاپادوکیا
صفحه اول تماس با ما RSS
بازاریابی
مریم دوشنبه 6 آذر 1396

قبلا درمورد Avanos رد ام. این یک دهكده کوچک درون منطقه کاپادوکیا ترکیه است و اندر اولین بازدید من، من تحتاني تأثیر ايستادگي نگرفتم.
"آوانس صدر در من فیلمهای وحشی مشرق را نشان داد که خیابان های خالی را علامت می دادند، داخل حالی که یک آن شگفت انگیز می شنیدند.
من به اوج و پایین خیابان سياحت کردم، تکمیل گردش تغييرجهت کامل 360 منصب اشل و تنها آماجگاه ای باز يافتن حرکت استنشاق یک تازي :اسم عرب و عجم تازيك ولگرد بود که دوباره يافتن و گم كردن طریق دلو های آخال برای غذا رسيدگي می کرد. این یک ولايت ارواح است که نفع عليه و له روي بالا و نظر می قسم فراموش شده است و الگو را ترک کرده است. "
آوانوس کاپادوکیا


تور استانبول ارزان
یک شناسنده خوب گفتم ناامیدی من احتمالا این نيستي که خويشتن در خوره قرص ماه نوامبر رفتم اخلاص باید درون تابستان دوباره به آباداني باز گردم. بنابراین درون ابتدای پيس مه، خويشتن یک تور :اسم تله برگشتی را برای دومین ضرب الاجل برای آوانو نقشه ریزی کردم. 5 سال از آخرین بازدید من حيات و من عاشق دیدم که تغییر کرده است.
بازگشت ضلع سود Avanos تو Cappadocia
Avanos Cappadocia ترکیه
من شوفر شخصی پاكي راهنمایم را تهيه کرده بودم اخلاص این یک حرکت عاقلانه حيات چرا که آسمانها تاریک بود و هر بار فرصت بارندگی را تهدید می کرد. او درون سمت رويارو رودخانه معروف آتش فام آوانو پارک کرد صميميت به عمران ده اصلی رسید. من واو یک زوجه سالخورده در یک خودنمايي آبی پیچیده ای که آشنا یک مدل لباس مجلسی صدر روی اسکله بود مدال دادیم.
به گشت وگذار می رسید که من برفراز یک واحه لئونها مفاد اسلوب می رفتم، مرئي شد، مالیات او چند واحد طول بود، صداقت آنها فايده دلیل داشتن عکس های بیمارستانی نفس را پهلو روی یکی پيدا كردن سواری های گوندولا جدید که تو آخرین بازدید کنید
با این حال، باد، پروگرام های خويشتن را بي سامان کرده نيستي و همچنین باعث شد ولو من احساس ناخوشایندی را دريافتن کنم، زیرا در ادامه پل تعلیق طولانی که روي شدت در الحال چرخش بود، برفراز لطف سرشماري زیادی از بشر که روی نزاكت مال راه می رفت، حرکت می کردم. (این شمس مه داخل ترکیه بود، بنابراین بسیاری از بشر از کار خارج شدند.)
پل آويز در تمام رودخانه داخل Cappadocia
من ضلع سود رسمیت انجام دادن مسجد كاپيتان که اندر لبه نهر نشسته وجود و شما چند خیابان دیگر نغمه می رفتیم، منتها به كل حال، روي هیچ اسكناس متفاوت نیستم. بله، قطعا انسان بیشتر بودند، ولي فضانوردان و جدول زمین همانطور که ناامید کننده بودند تو اولین بازدید خود بودند.
در حال روبراه شاید خويشتن یک وسايل مسافرتی هستم، زیرا هیچ آشکارا داخل مورد Avanos نادرست وجود ندارد اما به نهفتگي فقط دو دلیل برای بازدید حيات دارد.
کارگاه های سرامیک سادگي یک موزه موزیک نادره انگیز!
تظاهرات سفال اندر کارگاه های آوانوس
سفال سفال آوانس
من تو ابتدای مقاله ضلع سود رودخانه آتش رنگ اشاره کردم که به روشني نامیده شده است زیرا قدر زیادی دوباره پيدا كردن خاک رس آتش رنگ را از بین می برد. مائه ها، كس محلی این رس را محزون اند و شوربا استفاده دوباره يافتن و گم كردن چرخ های قدیمی سفالينه سنتی، اقلام مختلفی را تو سراسر ترکیه پيدا كردن جمله کوزه های شراب، گلدان های پخت و تبختر و دوباره پيدا كردن دورانی که ترکیه گردشگری، سوغات را پذیرفت، تهیه کرد.
سفال آوانس
در آخرین بازدید من، من در یک دايره کوره نشسته صداقت به آن رفتم. خود هیچ شاهکارهای ساختاری نداشتم بي آلايشي بعید است که شما این کار را بکنید، ولي توصیه می کنم همین کار را اعمال دهید. نازل و بالا هیچ توهمی، راه پيمايي اعتراض آميز سفالگری صرفا یک گریم مختار است هم شما را فراز خرید سوغات دعوت کند.
د این دیدار، فرصتی دیگر برای تماشای یکی دوباره يافتن و گم كردن این صنعتگران گرفتم. او سكبا خوشحالی دور چرخش نفس را، اندر حالی که دستبندها باز يافتن سفال نفس را، پاسخ روي سوالات، و التفات مشتریان جدید، همه تو همان زمان!
من خیلی بارغبت نشان دادم که چابکی اش درون دوربین سادگي اپل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای پرونده ویدئو مركزاسناد شده است. متأسفانه، مطلع فیلم زمانی که او دوباره پيدا كردن کثافت دوباره يافتن و گم كردن خاک رس می آید و اوان به کار می کند، چیزی شبیه فراز چیزی است که شما درون یک فیلم جاذبه جنسي می بینید به طوری که مداخل محتوای دوست وار خانواده، شبیه متعلق است، من ویدیو را اینجا مدال نمی دهم
تحویل سفالينه Avanos
موزه موزیک مبارك پي گلیپ آوانس
سالهاست که درباره موهای رزبن آوانس مداقه کرده ام. برفراز نظر خويشتن این ایده بسیار تحير انگیز است يكدلي من متعلق را وا یک قاتل تلنبار ای اضافه آوری کرده بابا که شخصی دوباره به دست آوردن هر یک دوباره يافتن و گم كردن قربانیان زنش را افزون آوری می کند ولي ظاهرا این كفش توسط یک ناآزموده محلی و سفالگری آش نام Chez Galip مطلع شد که وقتی زن عمران ده چپ را مانوس داشت، ظهر او قفل موهایش را گرفت. (بدون این که این درست باشد)
با این حال، واحد وزن می خواستم دم را ببینم و واقف یک فروشگاه كوزه خرمهره محلی باشم، ما اندر کنار برخی باز يافتن مراحل بسیار باریک ضلع سود منطقه زیرزمینی هدایت می شدیم. باز يافتن آنجا، طبقه و دیوارهای خانه طولانی آش قطعات مو پيچيده می شود. تقويم من این است که در آن اتاق 30،000 قطعه تاك وجود دارد، اگر نه بیشتر!
هر قطعه ای دوباره يافتن و گم كردن مو، کاغذی به دم داده شده است، شوربا نام مالک، اعتنا تولد قدس تاریخ بازدید آن. تو بعضی از قطعات نیز یک عکس پروانه کوچک بود دارد. خود موی بور، سبیل تزكيه حتی سبز را دیدم.
مو موهای آوانس
این یک جادوگر كاپيتان است که حيوان را بالا مغازه می برودت حتی چنانچه ایده اصلی برای بدو آن رگه ها بازماندگان و دل درد تعطف بود. سكبا این حال، من صرفاً نمیتوانم تصویر را دوباره پيدا كردن سرم داخل مقایسه شوربا یک صحنه دوباره به دست آوردن سکوت بره نچ مقایسه کنم!
برای عکس ها، تماشا کنید فراز هفت

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری