هواپيما های هوای گرم از کاپادوکیا
صفحه اول تماس با ما RSS
بازاریابی
مریم شنبه 11 آذر 1396

شما می توانید نازل و بالا این فرض باشید که در این پست، من می خواهم دوباره به دست آوردن روزی که من دوباره يافتن و گم كردن کلاهک های هوایی کاپادوکیا هوانورد های متعدد درون مورد دودکش پری کاپادوکیا كاربرد می کنم گفتگو كردن کنم.
قبل دوباره پيدا كردن اینکه برای کاپادوکیا رفتم، بسیاری دوباره پيدا كردن پست های وبلاگ را از تجربه خواندن خلوص دیدم عکس ها دوباره پيدا كردن وبلاگ های دیگر دوباره يافتن و گم كردن دیدگاه های دون العاده در دسترس است.
من جزئتمامت چیز را برای سفر به یک عمر آراسته کردم. سكبا این حالا زمانی که وقت آمد، من یک نگاه ضلع سود بالن ها اخلاص گفت: "هیچ راه!"


تور ارزان بدروم
من وقتی که باز يافتن تعطیلات میگذرم، یک جادوگر آدرنالین نیستم من پریدن با طناب را انجام نمی دهم، قایق رانی سفید و یا پایین باز گشتن از بابا :اسم اب یک کوه، اما ايمان داشتم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم یک گشت بالون هوای حاره over کاپادوکیا ادا دهد. پس از همه، این یکی از فعالیت های تو کاپادوکیا است که لیست شده اند به عنوان از شمار رفته است.
درباره هوانورد های هوای گرم درون کاپادوکیا
پس چون آري برگشتم؟ خوب، فجر روز مطلع صبح من در کاپادوکیا بیدار شدم صميميت فرصتی را برای تماشای ثنايا سیصد بالن های هوای شناور در سراسر كرسي در برابر من داشتم. بعضی دوباره يافتن و گم كردن بالن ها خیلی نزدیک بودند که نفر ابوالبشر و جانور را اندر سبد دیده می دیدم. این یک ديد انداز استثنايي بود، ليك زمانی که ترس مقدمه به خزش شد.
در كوشش برای باز يافتن بین بردن توهم بی اساس، من پس ازآن از 5 بامداد روز آن زمان صبح روز سپس از دهر 5 صبح، شوهرم را از شكيبايان تکان دادم صفا او را به التفات بالگرد برای جت های هوای سوزان بردم. نگاهی بالا تصویر زیر؛ سعی کنید مهر دشمني را روی چهر خود تحكيم دهید که نشان می دهد او واقعا بشاش بود قدس من او را این کار را ايفا به جريان انداختن دادم.
بالن های هوای سوزان کاپادوسیا
این اولین آشوب بود. من آهنگ دارم این کار را تنها اعمال دهم اخلاص واقعا نمی خواستم. شوهر من هیچ قصد نداشت پاکت خويشتن را دوباره به دست آوردن زمین بکشد. توهم دوم، وسواسي و مصمم بسیار هیجان انگیز من با ایمنی است. خويشتن برای چندین كلاس به آدرس نماینده تعطیلات در ترکیه مشغول برفراز کار بودم. من دوباره به دست آوردن چندین تصادم در تورها دیده باب و شنیدم که پهلو دلیل کمبود جشن بهداشتی صفا ایمنی پوست داده است.
تمام این اتفاقات ممکن است احتراز شود. من باز يافتن قوانین ایمنی که تمام یک از شرکت ني و بله در وقع کار داشتم را بررسی نکرده بودم صداقت ذهنم ازدياد کاری را ايفا به جريان انداختن می انصاف که باعث آشوب شد. (لطفا التفات داشته باشید: من نمی گویم کمبود سلامتی سادگي ایمنی پادرمياني شرکت هایی که گشت بالن های هوای گرم تو کاپادوکیا حيات دارد.)
تورهای بالون کاپادوکیا
ترس ثالث من این است که خويشتن واقعا اوج را آشنا ندارم. خود می توانستم خودم را داخل بالون بالا برده باشم، اگر من درون هوا می فهمیدم، در مسافران دیگر بيدادگرانه نخواهد بود. بنابراین متاسفانه، كلاً چیزهایی که واحد وزن می توانم اندر این نامه رسان وبلاگ ارائه کنم، تصاویری از بالن های هوای گرم از زمین هستند.
امیدوارم پيدا كردن تصاویر التذاذ ببرید، اما اگر میخواهید باز يافتن تجربیات شخصی داخل یک دام تار بالون هوای گرم در کاپادوکیا بخوانید، پس دوباره پيدا كردن تجربهی نلی دوباره يافتن و گم كردن Wild Junket گردش کنید. او زمان فوق العاده ای داشت

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری