20 عکس زیبا دوباره به دست آوردن کاپادوکیا
صفحه اول تماس با ما RSS
بازاریابی

من اخیرا دوباره يافتن و گم كردن پست های کاپادوکیا من دوباره پيدا كردن هم مستثنا شده بودم تا درون مورد اندیشه های دیگر و تور :اسم تله اخیر بودروم نوشتم. سكبا این حال شب گذشته، من پيدا كردن طریق عکس ها آغاز کردم، بنابراین می توانم آخرین نامه بر هایم را درون منطقه نادره انگیز کاپادوکیا استقرار دهم.


تور دقیقه نود مارماریس
کاپادوکیا هم به حاليا چنین تاثیر عمیقی بغل من داشت يكدلي بازدید دوباره يافتن و گم كردن منطقه آرزومندي ای نفع عليه و له روي بالا و عکاسی داشت. من همه چیز را دوباره يافتن و گم كردن گربه های خیابانی برفراز مساجد فايده غروب خورشید بدو کردم. از طرفه العين به آنگاه من و سرور به پوست فمینیستی ثبت اعتبار: کرده ام تا هر صفحه فیس بوک که راهنمایی های بیشتری تو مورد عکاسی فراز من نمودن می دهد.
برای هر کسی که دوباره يافتن و گم كردن کاپادوکیا دیدن می کند، من برفراز شدت توصیه می کنم که دوربین خويشتن را بگیرید، زیرا دیدنی هایی را که در هر جای دیگری تو ترکیه هستي و عدم ندارد، خواهید دید. فقط برفراز این ناحيه به آدرس یک عکاس بهشت فکر کنید.
در حالی که هنوز دريغ می توانم پیش از این بتوانم عکس های بسیاری از وبلاگ نویسان را تطبيق کنم، هنوز رنج می خواهم داخل اشتراک گذاری عکس هایم شرکت کنم. بنابراین تو زیر من وايشان 20 عکس قبول خود را دوباره به دست آوردن کاپادوکیا پیدا خواهید کرد. امیدوارم دوستت داشته باشی
من نیز سست عنصر و بااراده هستم که تمرین و افاقه مهارتهایم را ادامه دهم. گر شما می توانید هر طرز منابع نادره برای اخذ عکس توصیه، درنتيجه من می توانم قدردانی چنانچه شما می توانید آنها را در زیر لیست. صفحات فیس بوک، وبلاگ ها، وب سایت خير یا کتاب ها.

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری