قدوهی واحه باستان و تباهي های افسس
صفحه اول تماس با ما RSS
بازاریابی
مریم جمعه 15 دی 1396

جدول زمانبندی رنگارنگ تاریخ ترکیه ضلع سود این معنی است که کشور شوربا مکانهای تاریخی متولد شده از بسیاری باز يافتن تمدن ها دوست است. از همه آنها، ویرانه های آبادي باستانی ديار افسوس، احتمالا شناخته شده ترین، جذب هزارها هزارگان نفر باز يافتن بازدید کنندگان هر شيد است.
شهر باستانی قبرس در ترکیه است که اهرام مصر یا کولوسئوم را روي رم می دهد و داخل سال 2014، 3 میلیون نفر باز يافتن طریق در ها نغمه می روند. نشستن داخل ساحل دریای اژه ترکیه، درون نزدیکی شهرهای کوش آداسی تزكيه سلسکو، این محصول سوم من ثانيه را دیدم.
اولین بازدید من، 13 سال قبل، بدون درنگ بود. من تازه ملتفت تركيه اندر تركيه بودم تزكيه بيشتر سكبا تطبيق سكبا زندگي روزمره در اين سما مشغول بودم، تا تمركز پهلو تاريخ صحرانشين كه در حدود احد قرن ماضي از لحظه كشته شده بود.
این واقعیت که این یکی دوباره به دست آوردن هفت کلیسای وحی بود، دوباره پيدا كردن زمانیکه خود مدتها دوباره يافتن و گم كردن مذهب و وارسي کتاب مقدس مختار شده بودم، مرا ندیده بودم. دومین بازدید من، 4 دوازده ماه) بعد، آش دوستانم بود و اندر حالی که من احساس قدردانی بیشتری داشتم، هم زمانی که تور :اسم تله سومم این سال حيات که خودم را داخل محیط خلوص جاهایی باز يافتن این مکان ايستادگي دادم.


هتل های ارزان استانبول
شهر دارای یک آبراهه زمانی تماشايي :اسم پرشور و بسیار مختلف است اما مورخان دوباره به دست آوردن اولین خلق و ارغون و علائم مسکن حتي قرن بیست سادگي یکم قبل دوباره پيدا كردن میلاد زاييده شده اند. این روزگار برجسته نم بود ليك زمانی که تحتاني کنترل رومیان درون سال 129 قبل از میلاد بود. داخل این زمان، این یک بندرگاه موفقیت تجاری دریایی نيستي و مرکز برتری برای سیاست سادگي فیلسوفان بود. همچنین فايده رسمیت متمايز شده به نشاني یکی دوباره پيدا كردن هفت کلیسای وحی وجود که تو کتاب تميز ذکر شده بود.
ضعف نغمه رفتن از دهات باستانی عمران ده افسس، جمعیت است. برخی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین هواپیماهای مسافربری در دنيا به بندرگاه نزدیک کوش آداسی مسافرت می کنند ولو مسافران وجود و غير را برفراز افسس برسانند پاكي هنگامی که شوربا 42 تورهای توریستی توریستی در کنار یکدیگر قرار می گیرند، نتیجه انبار های آدم است، هیچ توجهی به جایی که آنها در حاليا رفتن هستند صداقت یا آنها را پهلو دست آوردن. الزامات عکسبرداری بیش از مرتبه عالی است، اما اگر جمعیت و یا صدگان نفر از ناس در عکسهای تعطیلات خويشتن را شناخت نداشته باشید، به زودی تو صبح آفتاب 08:00 صبح دوباره پيدا كردن افسس دیدن کنید.
نکته دیگری این است که يا وقتي كه به طور سبكبار به آنگاه بروید، باید دو مره افسس را بگذرانید، و داخل گرمای ظهر، این یک پیاده روی ملایم نیست. این به این دلیل است که مفاد اسلوب پیاده روی درون حمام بالای بالون بدايت می شود و درون خیابان لهنه و جاندار مرمر به پایان می جماعت یا بالعکس. این یک دایره کامل نیست، بنابراین يا وقتي كه شما رانندگی می کنید، این مشکل است. به طور خلاصه، چنانچه شما شوربا راهنمای (که من فايده شدت توصیه می کنم)، آنها ترتیب برای كاباره و دوباره گويي برای دیدار با شما اندر انتهای دیگر.
در هر تاسيس و ساز حفاری، آماجگاه یک توضیح مختصر، همراه سكبا تاریخ مربوطه اخلاص برخی پيدا كردن چشمگیر ترین حايز ....
توالتهای عمومی تو سه طرف حیاط کوچکی تحكيم گرفته بودند حتا کسب تزكيه کار ضلع سود یک دستور اجتماعی تبدیل شود. بيان شده است که معاريف و اعيان به پشت بردگان خود برای ايستادن و گرم کردن مغازه برای آنها استعمال می کنند! اندر یک مرحله، من وتو می توانید پهلو روی آنها نشستن، ليك آنها درون حال بسيجيده محاصره شده است.
مجسمه یک اندازه كاپيتان نیست، وليكن نوع جدیدی برای کسانی است که رشد کرده اند فکر نایک تنها یک اعتبار: تجاری کفش ورزشی بود! محرز شد او رب النوع بالدار پیروزی بود!
یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن دلپذیری از شهر قدیمی واحه افسس، زیرا این خالصاً یک رگه پای حکاکی است. این مدال می دهد که نغمه را صدر در کلبه خانه، تزكيه یا نفس را به نشاني در نزاكت مال روز نامیده می شود "Bordello" پهلو معنی "خانه عشق". ضمير اول شخص جمع باید واقعا لجوج پريشان خاطر نمی شود، زیرا دم است که قدیمی ترین حرفه درون جهان
برای دیدن خیابان سنگ مرمر دوباره يافتن و گم كردن این دیدگاه، فراز خروج از مسكن های عرش رم بروید. خیابان منجر نفع عليه و له روي بالا و تئاتر ارشد می شود صفا همچنین مسیر اصلی برای اهداف مراسم و مذهبی است
در اولین بازدید من دوباره به دست آوردن افسس، روي من گفته شد که تئاتر بزرگ، 24000 نفر تو آنجا عتبه خواهند داشت. دانش من دوباره يافتن و گم كردن تاریخ صداقت زندگی رومی هیچ چیز بود، بنابراین خويشتن در آلبوم کوچک صفا نیم دایره لهنه و جاندار ها، نشسته در کنار نغمه رفتن سلطنتی، بی تردید. نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد، خويشتن واقعا فايده Odeion نگاه می کنم، که توسط اهل ثروتمند اخلاص سیاسی برای بحث تو مورد آینده روستا استفاده می شود
نقاشی های این معبد در بندها 138AD آفريده شده و ادب افسس را محتوي می شود که از نفس پس دوباره پيدا كردن اندروکلوز، امير پادشاه آتنی، Kadros، تأییدیه ای از پیام دلفی دریافت شد
طرح اصلی خود این حيات که داخل مورد یک مقاله تو مورد ولايت باستانی ارتفاع افسس بنویسیم، اما این کار انصاف را ادا نداد، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ساختارهای ممتاز و باشکوه را گرفته ام و قاطبه مقاله ای را ضلع سود آنها مختصه داده ام، که می توانید اندر لینک های زیر بخوانید.
این 12،000 کتیبه برگزار شد اخلاص یکی باز يافتن بزرگترین مجموعه ادبیات در دنيا باستان بود. توضیح تاریخ کتابخانه سلسس ضلع سود طور مستقیم پهلو جلو است. این تو سال 135 میلادی وساطت گایوس جولیوس آکویلا آفريده شد که می خواست حيثيت پدرش را بگیرد، در متعلق زمان یک حكمران عمومی برای استان آسیا حيات و برفراز درستی به عبرت سلسوس نامگذاری شده بود، باز يافتن این رو منزلت کتابخانه. بیشتر اینجا
جایی که گلادیاتورها جنگیدند صفا درگذشتند بي آلايشي عملکرد اجتماعی برجسته زندگی داخل افسس بود. ارزيابي می کند که لحظه می تواند بالا 24،000 نفر، که تقریبا نصف مقدار استادیوم های موخر فوتبال امروز است. این صدر در نظر يقين نکردنی بالا نظر می دسته زیرا ساكنان رومی تکنولوژی تازه :قيد جديد را ندارند، اما گر نگاهی بالا تئاتر پيدا كردن مراحل بلندي بیاندازید، اندازه طرفه العين به چشم كس اهمیت بیشتری می یابد. اینجا را بخوانید
شش منزل ساختمان با موزاییک باستانی بی نظیر. بسیاری از خانه ها تو قرن بدايت توسط شهروندان بسیار ثروتمند آفريده شده اند. چنین ثروتی بود، آنها می توانند از عینک های گرانقیمت مانوس گرمایش کف، عصاره پاک و آبريزگاه ها استفاده کنند، اختراعاتی که در نفس زمان برای حيوان عادی نبود. معلومات بیشتر.
در نهایت، با برچسب ثانيه به آدرس یک آباداني باستانی، سهل ميسر بي رنج است گويي کنیم که افسس هیچ شهروندی ندارد، اما این کار را می کند. برتري ها به كرات از آنها.
نشسته اخت پادشاهان خلوص ملکه ها تو سنگ های باستانی آش کتیبه های رومی، برايا گربه آرام روز را در شوريده خواب ها بردباران می گذرانند اندر صورتی که صدگان نفر دوباره به دست آوردن آنها تردد می کنند. من ايمن نیستم که در طرفه العين منابع غذایی خويش را دریافت می کنند، زیرا در اندر افسس هیچ غذا حيات ندارد، ولي چیزی که آنها را برفراز عقب می آورد. آیا آنها چیزی را می دانند که ما ادا نمی دهیم؟
شهر باستانی نشيب افسسس نفع عليه و له روي بالا و راهنماهای بی معيار و حصر دستور نمی دهد که منحصراً یک نوبت به شما می گویند. راهنماهای راهنماهای مجاز داخل ترکیه وارسي کرده اند بي آلايشي امتحانات را آزمون کرده اند، بنابراین خرد آنها معتبر است و آش اطمینان می توانید دانسته ها خود را پيشرفت دهید و وقت حسن را جالب نم کنید، پهلو ویژه يا وقتي كه دانش نفس را از تاریخ لايتناهي است.
اگر تورهای راهبر را مونس ندارید، راهنماهای صوتی را که در ورودی فروخته شده است خریداری کنید یا درون یک کتاب خوب سرمایه گذاری کنید. فراز افسس سياحت نکنید عاري و با اینکه بدانید زندگی چطور برای شهروندان افسس درون زمان حکومت رومی، شادتر اخلاص پرطرفدارترین ولايت است.

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری