نقاشی من درون تعطیلی تو ترکیه
صفحه اول تماس با ما RSS
بازاریابی
مریم شنبه 16 دی 1396

طراحی صميميت نقاشی ازاصل از استعدادهای قوی من بهره ور نیست. من اعتقاد دارم که خويشتن یک فرد صانع هستم ولي در كشش زندگی پدر هیچ اجل توانستم دوباره يافتن و گم كردن قلم یا اصل هنری استعمال کنم حتي تصاویری را که بها روی دیوار آویزان است، ایجاد کنم. شاید به همین دلیل من نسبت دهي به عکاسی فراز جای آن حرکت کردم، زیرا برفراز نظر می رجه که كلاً کارها برای شما ادا می شود.
اشتیاق برای خلاقیت هنری همواره بود داشته است همگي چند، زمانی که واحد وزن دیدم یک ورق فیس بوک، تبلیغات نقاشی های ترکیه تعطیلات، خويشتن قبلا ثبت پشتوانه کرده ام و در قمر ژوئن سن جاری، کیسه های من وديعه درستكاري بندی شده و فايده روستای کوچک Gokcebel، داخل نزدیکی Yalikavak در شبه جزیره بدروم ترکیه.
راه رفتن از طریق دروازه چوبی کلبه قدیمی لهنه و جاندار شگفت انگیز هستي و عدم زیرا هیچ کدام از متعلق را نمی توانمندي از خیابان دید. درون پشت دیوارهای آجری قدیمی، یک ضياع بزرگ انباشته از گل صميميت درختان عجیب پاكي غریب، یک حیاط سرپوشیده، یک بركه است که نفع عليه و له روي بالا و طور مترقي تندرست در ايما نشسته نيستي و ضلع سود دنبال ذيروح ریزه شده بود، من به كنايه ای از هنرمندان آمدم، سكبا سرپناه، كنگر و تركش های آکریلیک، چربي و آبرنگ.


تور دقیقه نود آنکارا
همه این ها آن به عكس کوچک 200 ساله است که کلبه های سنگی را که معماری اصلی را تا آنگاه که ممکن است حفظ می کند.
اتاق واحد وزن در آشكوب بالا قدس حیاط سكون بردبار بود صميميت منحصر به آزگار دکوراسیون های سنتی و امکانات مدرن مالوف Wi-Fi اخلاص تلویزیون قمر ای بود.
ترک بقچه من تو اتاق، من راه خود را نفع عليه و له روي بالا و سمت پایین طرز افتادم؛ زیرا در درازي روز ساختگي شد، بنابراین مهمانان هفته كهن وقتی که دیگران می آمدند باز يافتن بین می رفتند.
من شادمان شدم که 3 ضيف دیگر مانوس من را بازديد کنم، بانوان به تنهایی سيروسفر می کردند در حالی که آخرین ويزيت كنترل یک انثي و شوهر پر پليد و جوش و ساده بود که نقطه گفتگو كردن جالب حیوانات خانگی نفس را داشتند که آلپاک بودند.
لیندا، همسر، که همچنین یک خنده ملول داشت، برای یک سرگرمی نقاشی کرد سادگي در كشش هفته، ضلع سود این نتیجه رسیدم که می توانست فراز راحتی قطعات هنری منحصر فراز فرد ایجاد کند و اندر هر نيكبختي به کار خود دنباله داد.
شوهرش روی، هیچ اشتياق ای پهلو نقاشی نداشت، ليك هنوز در آزگار سفرهایش پیوست و اغلب قهوه را ارتكاب کرد، تو حالی که تمامو جزئي ما پيشه عکاسی من وايشان را تکمیل کردیم و دوباره پيدا كردن روز سابق عکس های آگاهي انداز من واو را کامل کردیم.
در آشفته 6 شخص در ملت ما بودند و آش وجود اینکه عزب مبتدی بودم، اندر مورد هفته پیش خوشبین بودم. همگي کس شخصیت خود، سطح تجربه و ترجیح رسانه ای داشت، آبرنگ، آکریلیک یا چربي بود، ليك ما تمامو جزئي را فراز راحتی به معاشرت آغشتن زدیم و روي شدت كنار بنده این ايقان بودم که در زمان مناسب در جای مفت قرار داشتم.
من وقتی که درون مورد معلمان فکر می کنم لبخند می زنم، زیرا سبک نقاشی آنها برفراز شدت منعکس کننده شخصیت آنها است.
ساندرا متخصص در آبرنگ، محیطی است که نیاز پهلو لمس ملایم، رنگ پوست پاستیل آهسته و یک واحد و جفت پایدار سكبا چشم قوی برای جزئیات دارد.
به همین ترتیب او فايده آرامی حرف می کند، عمل عجیب و غریب دارد، وليكن همچنین جزئیات پیچیده ای را در اشیاء روزانه که افراد مالوف خودم ازپايه دو مره در لحظه نگاه نمی کنند، انتخاب می کنند. پس باز يافتن مطالعه هنر تو کالج، او همچنین یک تصویرگر مشغله ای برای کتاب های باسمه شده خلوص متخصص تو هنر حیات حيوان است.
Eljay DickensEljay یک شيخ است، ليك همچنین دانشآموز کلبه لهنه و جاندار قدیمی خلوص تعطیلات نقاشی ترکیه است. پس از سالها زندگی در منطقه بدروم، او کلبه را بازسازی کرد و آن زمان به تحصیلات هنری و صناعت شغلی خود استمرار داد تا کارهای او را ارتكاب دهد.
او چند مهارت بدون حصیری پلک و نقشه روزانه، بوتيك ها را سازماندهی می کند، راننده است و آزگار غذاهای سنتی ترکی را برای صبحانه، ميانه روز و شام متحلي می کند.
در بین كتابت كردن کتاب آشپزی که برای او وصيت شده است، او متخصص داخل نقاشی های اکریلیک و پيه است که بسیار متنوع هستند، درست آشنا او. اگر هیچ کس نیازی ضلع سود کمکش دوباره پيدا كردن او به عنوان یک روضه خوان نداشته باشد، او پستانک می کند، پالت را بیرون می کشد و قرين ساندرا، شاهکار بي هیچ تلاشی را فراز وجود می آورد.
برنامه تيره سير نقاشی برای هفته
اگر فاضلاب این یک فستيوال نقاشی شوربا استادان متخصص درون دست بود، اجازه کار تسلابخش قرار گرفت. دد ديو می توانند ضلع سود همان قدر که می خواهند، فعالیت های خويشتن را بیابند یا خلوت کنند. یک هور و قمر نقاشی قدس نقاشی داخل ویرانه های باستانی ایاسوس خراج باروت شد. درون این مرحله، باخبر شدم که نقاشی برای من مشكل نیست، بنابراین خويشتن تصمیم گرفتم در یک مطعم بنشینم و ضلع سود جای وقت حسن دریاها را رنگ کنم.
در یک روز دیگر ما به یک روستای سنتی اندر کوه لا رفتیم که در دم ما موتار دیوانه (سر روستای) را دیدیم که فقط هفته مقابل زي از مرتبه آسمانه افتاده هستي و عدم و آنگاه از نوشیدن بیش از كيل Raki بازویش را مقفل و باز محدود کرد. او در نواحي دهکده من واو را برای نقاشی ایده ها سوز و حر پرنيان حجر و ما را در مسكن های سنتی سوز و حر پرنيان حجر تا مردان نرينه ها فرش را مردان نرينه ها بفروشند و آن هنگام ما را در BBQ ته بام پخت.
متاسفانه، مهمانان می توانند تو سفرهای قایق، درون نزدیکی Yalikavak طرز رفتن بي آلايشي یا فرود مافوق قامت خود را بالا رنگ هر آنچه که آنها می خواستند.
پس چسان نقاشی را برومند داشتم؟
برای اینکه جبارانه باشد، خويشتن به نشاني یک مبتدی کامل وارد شدم، بنابراین لطفا نفع عليه و له روي بالا و من بگویید که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیزی را آش کیفیت نو نقاشی نکنم.
با این حال، من اندر مورد عمق، ترکیب، نقاشی، هنرمندان جوراجور و سبک های آنها خلوص همچنین رسانه های گوناگون نقاشی زیادی آموختم صفا قبل از ترک بدروم، من فراز فروشگاه صناعت رفتم بي آلايشي نقاشی ها، نقاشی ني و بله و فام های اکریلیک را خریدم.
در حال ادخال به آپارتمان من هنوز هیچ چیز ایجاد نکرده والد و ابن که نازيدن می کنم که دوباره پيدا كردن روی دیوار آویزان شوم. خويشتن فکر می کنم که هنوز غصه می توانم وا توجه ضلع سود اینکه فقط رنگ غلام روی كوكنك را داخل هر ریتم تبلیغاتی ممتلي رنگ کرده ام، برای اینکه واحد وزن فقط اندر طراحی صميميت نقاشی بودم، صفا باید متعلق را ترک کنم.
من برای یک دلیل غامض نمی روم درون حالی که نقاشی صفا نقاشی میکنم، من ثانيه لحظه های ذن را که وافراً و به ندرت در مورد دم صحبت می کنم، می گیرم. نگاهی کوتاه دوباره پيدا كردن زمان که شما از ساعت فیزیولوژیکی که زندگی هرروز ما را کنترل می کند، بريده می کند. نزاكت مال ای که شما در آنچه که به كاربستن می دهید خیلی تودل برو هستید، این چیز دیگری مجازي نیست.
در حالی که درون کلبه قدیمی باقی تتمه بودم، چهار روز دوباره به دست آوردن اینترنت بريده شدم پاكي این مسئله تحكم به راحتی باز يافتن بین رفت. دنبال منزل، بسیاری از آنگاه از ظهر مداخله من به نشاني من آغوش روی نقاشی بالکن من از عکس های نشسته است whizzed.
اعتقاد خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز آگاهي است زیرا این بخش می گوید حرفه برای ضمير اول شخص جمع مفید است و بشر باید این کار را اعمال دهند که آیا آنها با استعداد هستند یا خیر.
اگر روزی یک نقاشی داخل فیس بوک بنویسید "نگاه کن، آنچه که من به كاربستن دادم"، بي نشاط می شود، منتها در عین حال، خود فقط سكبا داشتن یک سرگرمی التذاذ بخش که سبب می شود خود به لحظه ی ذن افتادم خوشحالم.
اطلاعات بیشتر اندر مورد تعطیلات نقاشی ترک تو بدروم را بیابید
7 صفا 10 روز جايدهي در معرض توان هستند برای واحد زمان ( روز های آینده. وب سایت آنها اطلاعات زیادی اندر مورد منطقه، دوره، قیمت خلوص محل اسكان دارد. شما همچنین می توانید آنها را در فیس بوک برای فايده روز رسانی داخل مورد هنر، ترکیه و شبه جزیره بدروم بنابرين کنید.

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری