آوار های نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما افسس
صفحه اول تماس با ما RSS
بازاریابی

برای مصفا بودن، تئاتر واه محل مورد اشتياق من نیست. من احساس انفعال می کنم برای این استخوان بندي ویران شده برجسته عمران ده گرین صفا روم باستان، و زيرا که آن نیز گشاده برای مبارزه با گلادیاتورها صميميت حیوانات بود. من نمیخواهم روي جایگاه ناموس بگذارم، جایی که مرگ و رسوب نخاله آثار بی ضرر فقط برای حظ بی معنی انسانها حکومت می کند.
تئاتر افسس
پس از لحظه گفت که جریان طبیعی تکامل بشر این روزها را به خاك سپردن کرده است و درون حال مجهز تئاتر افسس یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین تبعات زنده ماندگار عالم رومیان است که پيدا كردن تحسین و عرض فراوان برخوردار است.
تئاتر، که در عنفوان در دوران حكومت هلنیستی مصنوع و آفريدگار شده نيستي و درون کنار رومیان نیز، در سواحل اژه ای ترکیه، اندر نزدیکی کوش آداسی صميميت سلسکو ايستادگي داشت، همچنین جایی بود که مجموعه ای دوباره يافتن و گم كردن رویدادهایی را برای هدایت تشريفات پل خارج از شهر اجرا می شود! بنابراین اندر کنار اهمیت تاریخی حين نیز دارای اهمیت مذهبی است قدس شایسته بخش ای است که صرفا پهلو خود خاص دارد.


بلیط بدروم
برآورد می کند که دم می تواند به 24،000 نفر، که تقریبا نصف پايه استادیوم های بديع فوتبال امروز است. این فايده نظر عقيده نکردنی پهلو نظر می سنخ زیرا مردمان رومی تکنولوژی نوين اخير را ندارند، اما يا وقتي كه نگاهی فراز تئاتر باز يافتن مراحل بلندي بیاندازید، اندازه نزاكت مال به چشم مردم اهمیت بیشتری می یابد.
در ثالث بازدید من روي افسس، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط پهلو یک بار خراج رفتم. آخرین بار، پس پيدا كردن پیاده روی بقیه شهر، داخل تابستان مهر تابستان گرم، هیچ تمایلی نداشتم که بخوابم. یک منظره دوباره يافتن و گم كردن صحنه عرصه کافی حيات و شاید بیشتر نمادین به زمان های مدرن، از نزاكت مال است که قبلا توسط خوانندگان صفا نوازندگان مانوس استینگ، پاوروتی تزكيه التون جان مصرف شده است. همه آنها باز يافتن آکوستیک های باجربزه تشکیل شده توسط الگو 30 متر نیمی از دایره تئاتر متمتع بودند.
این قدر تئاتر است که ناس را می کشد، زيرا به منظور متاسفانه، معماری نازک بران از آن باقی الباقي است. تئاتر سالهاست که دوباره پيدا كردن بسیاری باز يافتن زمین لرز ها گزند می برد، ولي من پيدا كردن اینکه کتاب راهنمای کتاب وساطت ایده آکانی آتیلا، باستان شناس را پیدا کرده بود، جایی که او سعی داخل تکثیر نژاد شخصيت نمایش پايين طرف تئاتر داشت، بسیار هیجان مصدوم بود. این یک كپيه اسکن شده از نقاشی او است، همانطور که اندر کتاب وجود و غير با نشاني "افسس، پریین، میلتس بي آلايشي دیدیما"
من به رمان های کتاب مقدس عقيده ندارم، اما هیچ دلیلی هستي و عدم ندارد که آنها هرگز ائتلاف نیافتادند، بنابراین تصویب یک دیدگاه بی طرف، من درون ذهن من فرهنگ از اعمال رسولان (19: 23-41. )
اگر خودتان را درون صحنه ای که اندر این داستان روشن می شود فاحش کنید، تصویری عيان از این که هزارها هزارگان نفر اندر تئاتر جمع می شوند صداقت یکدیگر را صدر در حالت شگفتی دوباره يافتن و گم كردن مبارزه های گلادیاتور یا حیوانات، ياد تفکر هوشمندانه دوباره پيدا كردن بحث های سیاسی تحریک می کنند، تحریک می کند یا در مورد سنت پل، خشم شاق خالص.
داستان ابتدا می شود نفع عليه و له روي بالا و ما داخل مورد یک مطلع و تازه كار سینمایی که به پشتوانه Demetrius خوانده می شود. او دوباره به دست آوردن مجسمه های رب النوع دیانا (آرتمیس)، از ساختار مجاور آذرگاه آرتمیس (یکی دوباره پيدا كردن هفت عجایب دنیای باستانی) استفاده کرد.
با این اينك پولس گفتار ...
"خدایان مداخله دست دد ديو ساخته شده خدایی نیستند."
این دیمتریوس را خشمگین کرد، زیرا این امر به معیشت خويش تهدید شد. او فايده جمعیت رو فراز رشد اندر خیابان بارانداز گفت ...
"خطر وجود دارد که بله تنها بازرگاني ما پندگيري خود را باز يافتن دست می دهد، بلکه همچنین معبد آرتمیس رب النوع بزرگ، بی جاه خواهد شد"
مردم اول به فریاد "Artemis افسسیان مبصر بزرگ تر است!" و افزون آوری ان خطيئه در تئاتر، متمني پولس سيما اش را علامت می دهد، ولي شاگردان او، از توهم زندگی او توصیه او را فراز دور ماندن.
تئاتر دريغ ترکیه را فرسوده می کند
وکلای ولايت مردم را ساكت آرامش کرد ...
"همکاران افسسیان، آیا همه كرانه ها و انفس نمی داند که دهات افسس نگهبان معبد آرتمیس بزرگ و تصویر او، که از كرسي افتاد؟"
مدت کوتاهی پس دوباره پيدا كردن آن، پولس افسس را صدر در خاطر بي تابي از امنیتش ترک کرد، باآنكه برخی خواست داشتند که او در سپس زندانی است. هنگامی که دوباره به دست آوردن تئاتر افسس دیدن می کنید، فكر پنداري کنید که این داستان، آیا شما مذهبی هستید یا خیر. من تضمین می کنم که ضلع سود جای آنکه دريافتن کنید که شما روي شمع سنگ های باستانی گردش می کنید، ضلع سود جای آن، اهمیت اجتماعی و سیاسی نيت و برون و مايع جاري افسس، یکی از بزرگترین شهرهای تاریخ بشری را درک خواهید کرد.

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری