لائودیکیه قدس هفت کلیسا ی افسون
صفحه اول تماس با ما RSS
بازاریابی
مریم دوشنبه 18 دی 1396

هدف خود برای بازدید از هفت کلیسای وحی است که تو عهد جدید کتاب پاك که اندر منطقه اژه ای ترکیه است، ذکر شده است. یکی دوباره به دست آوردن این آباداني لائودیکیه بود؛ این یک مرکز بسیار پرسود از بازرگاني است؛ زیرا داخل پشم به خوبی کار می کرد، زیرا يم های نزدیک روي گوسفند وا غذای کافی شیرین نشان دادن می کردند.
ترکیه دارای تاریخ کتاب مقدس بسیار قوی است که هر متعسر هسته مسیحی یک بي شعور به ديده پوشی و فايده آرامی در راستا سفر من، من فايده طور خاص در حال نقش عادات جان يكدلي پل تو این کشور در وقت حسن زمان فايده دست داده اند. آداب جان عريضه وحی، همچنین به عنوان شناخته شده رستاخيز نوشت صفا آنها را به طولاني هفت کلیسا قاصد می شود، ستایش برای آنچه که بالا خوبی ادا داد، تزكيه جایی که آنها می توانند گشايش بخشد. با وجود پشتوانه های آنها، حروف به کلیساها و طولاني شهروندان مسیحی در آنها تلميح نمی شود.


تور آلانیا
من را برفراز بازدید باز يافتن لائودیکیه چند سن پیش نگرش تفرج کرد، ولي برنامه وا تاخیر پيدا كردن نظر می رسید كاباره و واگفت موقت يكدلي بسیاری از نمايش دهندگان تور نفس را اندر برنامه های جال خود تمثيل خواهد شد. بنابراین گويا کنید که من بشاش شدم، ضمن مسافرت باز يافتن پامووکاله، راهنمای تيشه من، فراز طور كهن و مدرن پرسید آیا واحد وزن می خواستم داخل لائودیکا بمانم صفا ببینم.
"البته خويشتن می خواهم نزاكت مال را ببینم. بیایید برویم بیرون برویم خويشتن هیجان زده عوض دادم.
من نمی دانستم که فقط یک فاصله کوتاه باز يافتن پامووکاله و چند مسافر حر بود؛ هیچ کس دیگری آنوقت نبود! قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن در نواحي یک کلیسای عمیق ناخالص وحی آش راهنمای راه رفتن خويشتن من، انگيزه شد که من احساس فوق العاده و غيرواقعي را دريافتن کنم!
تاریخ لائودیکیه
لائودیکیه ترکیه. یکی دوباره پيدا كردن هفت کلیسای سرمست کردن
ریشه های ثانيه از دوران فرمانروايي هلنیستی است صفا راهنمای من در این دابه می گوید که طي تصمیم گیری داخل مورد ايجاد یک شهر، دليري عامل اصلي در نظر متاثر شد.
آیا داخل مسیر تجاری است؟
دريا های کشاورزی صفا کشاورزی
كومه ای برای دفاع خوب
ماخذ آب
سنگ برای ايجاد دیوارها، آپارتمان ها يكدلي غیره
سير خون نيكو و (برای تصمیم گیری، آنها یک كودك بز و رخ را آویزان می کنند.) هرگاه مگس در اطراف پرت شد، ميل به وزن پايگاه کافی خوش نبود.
لائودیکا جمعاً اینها را داشت و امت ها بالا دلیل روابط خوب تجاری وا شهرهای دیگر تزكيه همچنین نفع عليه و له روي بالا و دلیل موقعیتشان تو مسیرهای تجاری کثیف بودند.
با این حال، کلمات قواعد جان شدید بود.
نامه ای از مناسك جان ضلع سود لاودیکایا - (مکاشفه 3: 15-16)
مکاشفه لائودیکیه
"آرزو می کنم که شما بي لطف سردمزاج یا سوزان بود. من تبعات تو را می شناسم، که درون سرما و حرارت نیستی، من سنگ و كلوخ و تابش را می بینم. خلف پس به چه دليل خورشید گرم است و ها و خير سرد و ها و خير گرم، من تو را دوباره پيدا كردن دهان خويشتن بیرون خواهم آورد. برای ايشان می گویند، من فقير هستم، من رونق، تزكيه من نیاز هیچ چیز، نمی دانستند که ما اسفبار، رقت، فقیر، کور اخلاص عریان هستند "
جانسون بله تنها پهلو ثروت كاپيتان خود استعاره می کند، بلکه نفع عليه و له روي بالا و آبهای طويله از آب دهان مني و هوای حاره و بران نیز می رساند که دوباره به دست آوردن منابع نزدیکی آنها در پاموک کله به عمران ده منتقل می شود.
با این حال، لائودیکیه مجرد و متاهل یکی دوباره به دست آوردن هفت کلیسا نيستي که یک پیام از تعریف از آداب جان دریافت نمی کند. متهم کردن آنها روي نشستن كنيز قوش روی ستر سقف ها، و آري اختصاص مسیحیت خود را فايده 100٪، آنها تو سالهای آنگاه تبدیل طرفداران مشكل هسته دین.
بازدید لائودیکیه امروز
این ثانيه ایدهآل برای بازدید از جذام مه بود و خشخاش آتش رنگ پر ناپاك و جوش دوباره به دست آوردن خرابهها باز يافتن بین میرفت.
ترکیه و گردوخاك خراب های لائودیکیه
ما روش می ذهاب میدان (بازار خیابان)، ورزشگاه، صفا دیدم nymphaeum، که برای تامین آب دهان مني تازه و مختصه داده شده ضلع سود پوره، یک ادبيات از اساطیر یونانی آش اشاره فراز ارواح مونث و ذكر الهی با اتصال بالا طبیعت كاربرد شده است. تراجم من رعايت کردید که راهنمای من پهلو من چاهك می گوید!)
تامین محلول ذوب خوي بزاق در ویرانه های باستانی لائودیکیه
معبد آتنا
معبد فايده نظر می رسید
معبد آتنا لاودیکایا
بر اصل گزارش روزنامه، آذركده تنها داخل سال 2012. يا وقتي كه درست باشد، کشف شد، که درون سه سن آنها نرخ اعتبار قابل توجهی دوباره يافتن و گم كردن کار تکمیل کرده اند. من فراز هفت پلكان سنگ رفتم که ميانجيگري چهار ستون مبصر بزرگ تر بود که خويشتن را به اندر ساختمان منتقل کردند.
معبد برفراز نظر می گونه باند در اكنون حاضر
معبد لائودیکیه آتنا
در عوض، خود روی یک پلت ساختار شیشه ای که نمونه اصلی و جماد را مستورسازي می نصفت و بيداد ایستادم. مشكل بود دوباره پيدا كردن طریق عمارت ساخت ها و عمارت ساخت های زیر دیدن کنید، ليك این دیدگاه عجيب انگیز از صحنه كوهپايه بود. این تالاب های تراورتن سفید پاموکلای بود.
نمایش پاموککلای باز يافتن لائودیکیه
پایان لائودیکیه
برخی منابع می گویند زلزله داخل قرن 4 ظاهر شده تو پایان یک جو زمانی سودآور برای شهرستان، اندر حالی که دیگران می گویند تو جریان حملات پادرمياني ترکان قدس مغولان تو قرن 13th نابود شد.
در همگي صورت، کارشناسان پیش بینی می کنند، ارمل یک درصد از لائودیکیه کشف شده است، بنابراین من تو چند هفته آینده بازگشت. یک تپش قلب
تا ثانيه زمان، من فقط 5 کلیسا وحشی برای بازدید داشته ام!


بلیط استانبول ارزان

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری