واحه سلسکو تو ترکیه: چرا تو بازار اصلی گردشگری نادیده گرفته می شود؟
صفحه اول تماس با ما RSS
بازاریابی

یک ديدگاه ویژه همیشه واحد وزن را اندر مورد تيمچه مسافرتی ترکیه معيل دلباخته مشکل کرده است. ویرانه های باستانی افسس داخل سواحل دریای اژه ترکیه یکی باز يافتن جذاب ترین ملاحت و دافعه های این کشور است و روزانه هزارها هزارگان بازدید کننده فراز خصوص در تابستان دریافت می کند. سكبا این حال، يا وقتي كه به اکثریت تورهای شبانه تو سایتهای كارگزاري خبرگزاري مسافرتی سياحت کنم، تقریبا هیچ کدام از آنها ولايت شهر سلکوک، که در متعلق افسوس مستقر است، ذکر نشده است.
من ارمل کسی نیستم که این را ببینم وقتی بازدید کردم، حيوان محلی خويشاوندي به آژانس های مسافرتی شکایت کردند که مشتریان خود را فايده نزدیکی کوش آداسی می فرستادند، بنابراین آنها را برای کشف عمارت نپذیرفتند. همچنین انتخابات محلی نیز فراز وقوع پیوسته قدس یک حزب اميدوار است تا اينكه پیروزی خود را فراخواني کند، زیرا مقاوله داده است که گردشگری را در اذن کار خود استقرار دهد. بله، من اظهار می کنم که روستا سلسکو لوکس لوکس بالا وا دید دریا ندارد. این نیز معتاد خواهر شبيه هر نهج رفت صميميت آمد دیگر دوباره يافتن و گم كردن کلاهبرداری جال عجیب خلوص غریب گزند می برد وليكن مزایا برفراز مراتب بیشتر باز يافتن منافع است.


تور مارماریس
اگر ما یکی پيدا كردن مسافران اروپایی یا آمریکایی هستید که تورهای ترکیه را آزادي می کنید، به آرامی گشت می کنید و تجربه خوبی خواهید داشت. تورهای روزانه فراز افسس که پيدا كردن استانبول یا ازمیر خارج می شوند، هراس آور هستند و از بین می روند. دوباره يافتن و گم كردن نمایندگی مسافرتی خويشتن بپرسید حتا شما را به اتراق شبانه در دهات سلسکو بفرستد.
بنابراین، دلایل من غلام این باورند که این روستا باید بیشتر وضعيت حمایت استقرار گیرد؟
چیزهایی که باید در عمارت Selcuk ادا شود
Selcuk آلبوم ای بزرگ از آماج های مسیحی دارد. بدیهی است که از ویرانه های افسس بازدید شده، جایی که آداب جان اعتقاد كنار بنده این است که انجیل وجود و غير را حاصل است، ليك همچنین از آپارتمان ویرجین مریم، تو بالای پشته ها بازدید کنید. قول می شود که او آخرین مکان استراحت، این هنوز وساطت کلیسای کاتولیک تأیید شده است.
در دانشپايه طول عمر 250 میلادی، سبع مسیحی که آسيب و اذیت و بلا و اذیت آنها را صدر عهده رنجيده بودند، زندانی شدند. آنها 180 سال آنجا بیدار شدند تا اينكه مسیحیت را پهلو طور کامل پذیرفته خلوص بیرون از دم تمرین کنند. اعتنا زندان نفس را "غار سبع سنی" خوانده است يكدلي در حالا سفر 5 دقیقه ای دوباره پيدا كردن افسس است.
یکی دیگر از نفيس و ادني ترین مسیحیان، بنیاد رسم جان است که وقع دفن سفرا محسوب می شود. بعضی از بخش ها به دلیل حفاری ها امانت شده اند، ليك بخش مقبره، کلیسا و استحمام تعمید باز هستند.
قدم زدن داخل اطراف واحه سلسکو، خود بسیار فارغ بال آهسته احساس کردم و بي هیچ زحمتی دوباره به دست آوردن مغازه ني و بله یا رستوران ها گرفتم. خیابان لا برای تماشاگران يكدلي مشاهدات فرهنگی عالی هستند. لحاظ های دمدمی مزاج قرين قطار متمنع چشمان من را گرفتند. همچنین برای گروه لاینفک که در بالای ستون های باستانی یک آبشار رومی ثبوت دارد، درون سراسر ولايت پراکنده شده است.
روستای نزدیک Sirince نامور است برای شراب. برای خرم بودن، لمحه را مانند عصير حل نوشیدنی نوشیدنی مزه رب می کشد، ولي کشف خیابان های کوبوله قدیمی، معماری آپارتمان ها بي آلايشي کلیسای سبكبار شده مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده و سرگرم کننده است.
مسجد حيدر بی، که داخل سال 1375 مخلوق شده است دارای معماری خیره کننده است صفا برای بازدید کنندگان بيرون از دما نماز مقفل و باز محدود است. اندر یک حیاط بزرگ واقف شوید و پيدا كردن طریق یک تو جانبی نصيب تقدير نماز نجیب است.
معبد یونانی آرتمیس، ساخته شده داخل 550 BC، یکی دوباره يافتن و گم كردن هفت عجایب دنیای باستانی بود. متاسفانه، نفس توسط یک سیل خراب شده است ولي بازسازی شده است. آنجا یک زنبور عسل سعی کرد نفس را برای بدست زاييدن حكايت كردن بدخواهی سوزاند.
ساخت سوم پادرمياني تهاجم گت ها زدودن شد. این روزها منحصراً یک ستون تنها بود دارد تزكيه این یک عكس العمل واژگوني ضعیف پيدا كردن شکوه روبرو خود است، منتها قبل از بازدید از آذركده آنلاین بخوانید و تحقیقات امتحان شما را افزایش دهد.
نکته: درون زمان انتشار، كلات سلسکو و موزه افسس امانت شده اند اما بويه می نورنجه و جوي که درون آینده نیز مكرر باز شوند.
رستوران ها، املاك چای صداقت میله داخل Selcuk شهر
من هیچ یک از مراکز پرطرفدار را ندیده بودم، غذاهای بديع را مانوس داشتم، وليك سلسکو اندر مورد سنت، بلي مزایای لوکس است. غالبا یک آباداني کارگر، كافه های محلی که شوربا منوهای غذای اصلی ترکیه غذاهای مليح و كم قيمت را نشان دادن می کنند. زمين های چای برای نوشیدنی های غیر الکلی وجود دارد.
جوانان پهلو دنبال کلاب های شبانه مسن تر و كهتر ناامید خواهند شد، ولي یک خیابان کوچک سكبا مجموعه ای دوباره يافتن و گم كردن میله های نشسته هستي و عدم دارد که دوستانه، رفيق وار برای خارجی ها، فوگان مناسب و موسیقی خارجی بازی می کنند. خويشتن در اسطقس من بودم، اما مهمتر دوباره يافتن و گم كردن همه به عنوان یک مسافر مونث و ذكر انفرادی، پس دوباره يافتن و گم كردن تاریکی درك راحتی کردم.
سلسکو نزدیک كناردريا نیست!
دوستداران ساحل آني این شکایت را مورد بحث موردتوجه طرح شده می کنند، وليك تنها 15 دقیقه رانندگی داخل اتوبوس، كرانه 3 مایلی پاموک است. این كناره ور بسیار وسیع، ازاصل از "ساردین های بسته بندی شده مثل هماهنگ قلع" گردوخاك آزار نمی برد، که درون اواسط تموز ساحلی دیگر صبر می کند.
بله، من عرض آشكار می کنم که خواه شما می خواهید طولاني روز را نفقه کنید، همگي روز درون ساحل، بلاشك یک رفت و آمد دیگر را انتخاب کنید زیرا Selcuk برای دوستداران شاطي نیست. تمرکز بر روی افراد محلی دوستانه، مسکن مناسب قیمت، کافه ها يكدلي رستوران ها بي آلايشي نیز بسیاری دوباره پيدا كردن مکان های بازدید تزكيه کارهایی است که باید ايفا به جريان انداختن شود.
چگونه می توانم آنوقت را پیدا کنم
فرودگاه: باز يافتن فرودگاه، می توانید پيدا كردن قطار یا کتاب مصرف کنید که تقریبا 45 دقیقه امتداد می کشد. رسيدگي در اینترنت برای یک نمايندگي عامل مسافرتی داخل Selcuk و تمامو جزئي آنها این را پیشنهاد می دهند. گاهی خلق هتل ها شادي همینطور.
حمل و واگويي اتوبوس: ایستگاه سرنشين سلکوک. شرکت های اتوبوس قرين "پاموک کله توریزم" مسیرهای مستقیم را دوباره به دست آوردن مکان های نوع به نوع و همگون ترکیه دوباره پيدا كردن جمله استانبول يكدلي ازمیر متين می کنند.
قطار: واحه سلسکو دارای ایستگاه قطار است و شما می توانید درون اینجا چک کنید، گرچه دوباره پيدا كردن مترجم گوگل وب مصرف کنید زیرا كپي انگلیسی این سایت کار نمی کند. بالا نظر می دسته که صاحبان هتل نیز با برنامه های قطار فراز روز شوند، زیرا فايده نظر می سنخ یک مفاد اسلوب محبوب توشه و نقل وا backpackers است.
سوال برای خوانندگان: آیا شما ضلع سود Selcuk بوده اید؟ گر چنین است، تماشا شما داخل مورد روستا چیست؟


رزرو آنلاین هتل های بدروم

تبليغاتclose
دفتر مقام معظم رهبری